5e186a7d72670obrazek.png
Annu (29) potkal před třemi roky. Měli toho hodně společného, kladný vztah k sexu nevyjímaje. A to bylo jedno z důležitých kritérií, které Dan při výběru své budoucí ženy zohledňoval. A protože si rozuměli i po jiných stránkách, brzy ji požádal o ruku. Vzali se před rokem a ani s početím potomka neotáleli. Jenže jakmile byla jeho manželka těhotná, naprosto otočila.

Najednou jsem se jí pomalu nemohl ani dotknout. Jakékoli intimnosti odmítala a o sexu jsem si mohl nechat jen zdát. Až když už viděla, že je hodně zle, a mám blbou náladu, svolila alespoň k uspokojení pusou,“ svěřuje se Dan, který její nechuť přičítal těhotenství. Hormonům a strachu o miminko. Jenže se to nezlepšilo ani po porodu, po šestinedělí.

„Kamarádi mě ujišťovali, že je to normální. Prý i jejich partnerky byly zpočátku unavené z péče o dítě. Ale měsíce utíkaly a změna žádná. Požádal jsem tedy mou matku, aby nám dceru pohlídala, a my měli víkend jen sami pro sebe. Anně se to líbilo. Jenže měla o společném programu jiné představy než já,“ vypráví Dan s tím, že jeho pokus o sblížení zarazila hned v zárodku.

„Řekla mi, že na sex fakt nemá chuť. Nemusela ho prý nikdy, ale když mi to dělalo takovou radost, neměla problém mi vyhovět. Teď se jí to však už vyloženě příčí, a tak to prostě dělat nebude. Na můj návrh, abychom zašli k nějakému sexuologovi, jen naštvaně odsekla, že jediný, kdo je tady chorý, jsem já, když to musím mít denně,“ popisuje Dan a dodává, že se cítí velmi podveden.

„Přijde mi to dost nefér, prostě to na mě sehrála! Nejdřív ze sebe dělala dračici, a když si mě pojistila svatbou a dítětem, najednou je z ní frigidní ženská. Fakt nevím, jak tohle vyřeším. Rozvádět se nechci, ale jako mnich žít fakt nebudu,“ kroutí hlavou zklamaný manžel.

Čtěte také:

Reklama