Některé ženy se ovšem odhodlaly k tomu na Instagramu ukázat, že není vše, jak vypadá. I ony mají pupínky, nosí vytahané tepláky, vypadají po ránu jako zombie a po velké večeři mají vypouklé břicho jako v pátém měsíci těhotenství. Nasbírejte sebevědomí pohledem na tyto transformační fotografie.  

Legraci sama ze sebe si umí udělat umělkyně Geraldine West, která svůj Instagram pravidelně zásobuje porovnávacími fotkami. Ukázala například, jak to vypadá, když vzniká cestovní fotka na Instagram a jak potom probíhá cestování ve skutečném životě. 

Pokud se žena vyfotí ve cvičebním oblečku a bez známky potu, rozhodně to neznamená, že jde o bytost s nadpřirozenými schopnosti. Většina z nás totiž při opravdovém cvičení vypadá spíše jako Geraldine vpravo. 

Perfektní tělo je mnohdy hlavně o póze. Stačí se dobře nastavit, zatáhnout břicho, zatnout svaly a vyrýsované bříško je na světě. Žena na obrázku se ovšem nebála ukázat ani povolený stav. 

Pravou tvář ráda ukazuje i známá influencerka Chessie King, která otevřeně přiznává, že nahodit fasádu jí zkrátka nějaký ten čas zabere. Komička Celeste Barber paroduje fotky krásných známých žen. Ukazuje, že když se o to pokusí někdo, kdo za sebou nemá tým profesionálů, výsledek nemusí vypadat moc esteticky. 


Stejně je tomu tak i v případě jídla. Realita je často velmi odlišná od toho, jak se jídlo aranžuje na fotku a v jaké podobě potom putuje do žaludku. 

Přečtěte si také:

Reklama