Vybírat dárky pro muže se jeví jako obtížná disciplína

Nakupovat dárky pro rodinu a přátele nás, ženy především, většinou baví a těší. Ovšem dárky pro muže, to je jiná kategorie. Letos o Vánocích to však může být jinak. Předejte vašemu muži trochu luxusu, originality a ocenění v jednom. Zlato. Proč právě zlato? Jednak má vysokou hodnotu i v malém množství. Představuje nejvyšší kvalitu, téměř nezničitelnost. Zachovává si cenu i v dobách hospodářských krizí, je prodejné na celém světě. Vy tak vlastně vašemu bližnímu darujete jistotu. A to je v současné době víc než kdy dřív.
5bec2cac8b07cobrazek.jpg
Medaile pro všechny vaše muže

Představte si, že existuje univerzální, přesto však zcela jedinečný dárek, který udělá radost každému z nich. Jsou to medaile. Ale ne jen tak ledajaké. Ty, jež máme na mysli, jsou zlaté, dokonce vyrobené ze zlata nejvyšší ryzosti. Na první pohled bude obdarovanému jasné, jak velké city k němu chováte. Zlaté medaile se přece dávají za první místo. Oceňte jej, ať ví, že ve vašem životě hraje důležitou, ba nejdůležitější roli.

Jména nebo třeba osobní přání

O tom, že samotná zlatá medaile udělá radost, není pochyb. Muži jsou obecně veskrze praktičtí tvorové, kteří si jsou jistě vědomi její hodnoty. Běžte ale ještě o level dál. Zlatá medaile s jejich jménem představuje nejen cenný, ale především ryze osobní dárek. Jméno je pro všechny víc než důležité. Provází nás celý život. Křestní jméno precizně zpracované na zlaté medaili pečlivými rytci probudí v obdarovaném muži pocit výjimečnosti.

Pakliže je váš syn nebo manžel zapřisáhlý sportovec, určitě nešlápnete vedle, když mu darujete medaili v podobě třeba fotbalového míče. Nebo by se vám více líbila medaile s osobním přáním štěstí, lásky, úspěchu? I to je možné.

Zlaté slitky

Určitou alternativou ke zlatým medailím jsou pak zlaté slitky. O co konkrétně jde? V podstatě o investici. Tato zlatá cihla ze Švýcarska o hmotnosti jednoho gramu, která vám je k dispozici prostřednictvím zlate-mince.cz , obdržíte v bezpečnostním balení. Pakliže byste se vy nebo někdo jiný pokusil obal porušit, už jej nebude nikdy možné znovu použít bez zásahu zkušeného rafinéra. Ačkoliv je její váha ta nejnižší možná a představuje tak spíše symbolickou hodnotu zlata, vlastnit i byť jen jediný gram je báječný pocit. Tento dar můžete pojmout jako talisman štěstí a hojnosti.

Chcete-li zlatou medaili nebo slitek, nakupujte pouze u prověřených obchodníků

Zlate-mince.cz představují jedinečné zlatnictví zaměřující se především na prodej investičního zlata a dalších drahých kovů. Provozuje jak internetových obchod, tak i kamenné prodejny v Praze, ve Vsetíně a v Bratislavě. O tom, že jde o profesionály a zkušené odborníky, svědčí dlouholetá praxe na trhu, jakož i spolupráce s mincovnou ve Vídni, USA, dále pak s Pražskou mincovnou, Českou mincovnou, Slovenskou mincovnou a konečně i s Českou a Slovenskou národní bankou. Kromě samotného obchodování vyniká i vlastní emisní činností. Jako od držitelů značky kvality Česká kvalita můžete očekávat vstřícné jednání, odborné poradenství, diskrétnost a bezpečnost.

Chcete-li vašim mužům dopřát jedinečný pocit z dárku v podobě zlaté medaile nebo zlatého slitku, obraťte se právě na zlate-mince.cz. Budete tak mít jistotu, že za vaše peníze obdržíte skutečně kvalitní zboží vysoké hodnoty.