Hemoroidy jsou rozšířené úseky žilního systému v oblasti konečníku. Příčinou jejich vzniku je nepoměr mezi tlakem v krvi a pevností stěny žilního systému. Jak se můžeme tzv. zlaté žíle úspěšně bránit?

Statistika prozrazuje, že hemoroidy se nejčastěji vyskytují u osob ve věku padesáti let, u žen po těžkých porodech či u jedinců, kteří dlouhodobě trpí vysokou obezitou. Ohrožená je také skupina osob s nedostatkem pohybu či vrozenou genetickou dispozicí.

cvičení

Jaké jsou projevy zlaté žíly?

Nekonečné muka na WC jsou pro hemoroidy typickým projevem

cvičení

Hemoroidy se projevují zácpou, bolestivým a namáhavým vyprazdňováním, přítomností krve a hlenu ve stolici, pocitem tlaku v konečníku. Typickým projevem je svědění v oblasti konečníku a praskliny análního otvoru.

Vyzkoušejte tři účinné rady pro rychlou úlevu!

židle

  • Zaměřte se na výběr správné židle, která nemá ve svém středu otvor nebo prohlubeň. Mezera uprostřed způsobí, že právě oblast konečníku se může více vytlačit a žíly roztáhnout.
  • Udržujte potřebnou fyzickou aktivitu, která podpoří pravidelné vyprazdňování. Stačí krátké procházky nebo relaxační cvičení, které je navíc skvělé pro vyčištění hlavy od stresu a napětí.

cvičení

  • Zvolte vhodného pomocníka z lékárny, který uleví vašim potížím. Vyzkoušejte zdravotnický prostředek Hemostop®Gel Max. Díky unikátnímu složení obsahujícímu kombinaci dubové kůry, boswellie, aloe vera a dalších devíti bylin působí již při prvotních problémech spojených se zrodem hemoroidů  - svrbění, štípání a pálení konečníku.

cvičení

 

Nyní pro vás jedinečná akce:

Doprava zdarma při koupi produktu Hemostop Gel Max na www.hemostop.cz při zadání slevového kódu HM07 a objednávce nad 200 Kč. Platnost akce do 6. 8. 2017.

Přípravek je vhodný a bezpečný i pro těhotné a kojící ženy.