5bd1b9fe91eebobrazek.png

  • Manipulace

V tom jsme přebornice. Některé z nás jsou tak skvělé manipulátorky, že si vždy vydupou své. Postačí jim k tomu slza, méně zkušeným více slz, ale to se časem vypiluje, smutný pohled, tu a tam nějaký povzdech či vydírání skrze sex, což už je podlost. Muži, než aby se dívali na naše mučednické výrazy, raději vyhoví. Sice nic neřeknou, protože nechtějí přilévat olej do ohně, ale opravdu je to vytáčí.

5bd1baff22f06obrazek.png

  • „Nic mi není“

Notoricky známá lživá odpověď žen. Ač jsme naštvané, z nějakého důvodu nejsme schopné říci, co nás trápí. Ač pánové v danou situaci už tuší budoucí slova, stejně je vždy spojení „Nic mi není“ neskutečně vytočí. Pak následuje „dolování“ pravdy, kterou pár (někdy i dlouhých) minut nechceme prozradit. Výsledek je vždy stejný, rozepře, hádka a špatná nálada. Proto příště, až se vám nebude něco líbit, to vyslovte hned. Nejdřív se ale zamyslete, jestli ono naštvání není jen malichernost. Nezapomínejte, že muži a ženy nemluví stejnou řečí.

5bd1bb95c75bcobrazek.png

  • Výčitky

Je známé, že ženy si z minulosti, díky odlišné mozkové funkci, pamatují podstatně více věcí. Není však už dokázáno, proč je některé z nás tak rády partnerovi předhazují. Milé dámy, pokud vám drahá polovička způsobila již dávno trápení a vy mu jej odpustila, už mu to nevytýkejte. Jestli tedy doma chcete mít mír a pohodu.

5bd1bb571bbdcobrazek.png

  • Podezřívání

„Kde si včera byl a s kým?“ zpívá Helena Vondráčková Waldemaru Matuškovi. A právě časté výjevy žárlivosti muže vytáčí do nepříčetnosti. Jako partnerka máte možná právo vědět, proč se zdržel, ale nepřehánějte to. Pokud vám odpoví, nezpochybňujte jeho slova. Nebuďte ironická a nevyčítejte (návrat ke třetímu bodu) hříchy z dob minulých, kdy jste v jeho telefonu objevila konverzaci s kolegyní Janičkou. Nejenže intenzivní žárlení není hezké, navíc tím snižujete svou hodnotu. Raději svému kvítku medovému dejte pusu, pohlaďte ho a běžte mu udělat po těžkém pracovním dni kávu. Tím si naopak naženete body k dobru.

5bd1bc815cc1aobrazek.png

  • Povídání

Neustále máme něco na jazyku a musíme to říci, nejlépe ihned. A je jedno, jestli s tím začneme uprostřed filmu, ihned po sexu, během pohodové večeře… Neustálé „krafání“ pánové nemají moc v lásce. Jsou rádi v klidu, především ve výše zmíněných situacích. Hlavně je moc nezajímá, že Monika si myslí, že jí je Honza nevěrný, naopak, bude zuřit. Pokud tedy máte něco na srdíčku, co není život ohrožující, nechte si to na chvíli, až budete opět „drbat“ s kamarádkou po telefonu. Partnery naše blbosti vážně neberou, ba naopak.

5bd1bccdde7ddobrazek.png

Nenechte si ujít:

Reklama