pants

Po dlouhé době jsme se zase sešly na babinci v naší oblíbené kavárně. Holky se mnou chtěly oslavit narozeniny, ale protože je odteď ignoruji, vzaly jsme si je jen jako záminku.

A jak tak klábosíme o času, který tak šíleně letí, slova se ujala energická a určitě nejukecanější z nás. „Holky, dřív mi ségra dávala k narozeninám kosmetiku, a dneska? Stahovací bombarďáky! Ale náhodou se mi teď hodily. Na dceřin maturitní ples jsem si totiž pořídila epesní šatičky.“

Postavila se u stolu a začala je barvitě popisovat. „Špagetový ramínka, tady na prsou taková černá kaskádová flitráž a od prsou dolů úzký černý pouzdro přetažený další vrstvou z černýho šifonu. No paráda, a díky těm kalhotkám jsem v nich měla tajli jak vytesanou z mramoru. No však to taky byla pořádná fuška se do nich narvat! Víte, co to je, smrsknout tohle tělo do takovýhle roury a zmenšit ho o tři konfekční velikosti?

No, všechno bylo super, vypadala jsem skvěle, cítila se skvěle, až do doby, než se mi chtělo čůrat. Dokážete si představit, jak tam asi vypadaly záchody. Všude na... no a že by se mi v tom chtělo courat ty šaty...“ Všechny jsme se zachvěly odporem.

Stejně je mohu doporučit!

„Tak v jedné ruce jsem držela kabelku a vrchní  vrstvu šatů, v druhé spodní vrstvu šatů a pracně rolovala kalhotky dolů. A názorně předvedla onen vlnivý pohyb k obveselení celého osazenstva kavárny. Za takovou hereckou etudu by se nemusel stydět ani profesionální komik.

„A když jsem je pracně stáhla, svázaly mi nohy a já byla bezmocná, zoufalá a vzteky bez sebe. Když to šlo tak blbě dolů, jak to asi půjde nahoru? Nakonec jsem se do nich teda nasoukala, ale strávila jsem v kabině tak půl hodiny a nevím, co si o mně ty baby ve frontě pomyslely, když jsem zpocená, rozcuchaná a s rozmazaným make-upem vylezla.

No a teprve potom mě napadlo, že je stačilo jen tam dole odhrnout, jak jsme to dělaly v dětství, když jsme se opičily po klukách.

 Ale dámy, v každém případě mohu jen doporučit.“

A co vy, milé ženy-in? Nosíte stahovací kalhotky? Máte s nimi také nějakou komickou příhodu?

Reklama