Pokud každoročně v takovém případě volíte univerzální dárky, jako například různé lahůdky, zdravé doplňky stravy nebo ponožky, zkuste na to jít letos trochu jinak a darujte chilli. Uvidíte, že sklidíte úspěch.
Darujte zdraví originálně. Darujte chilli!
Proč jsou chilli papričky ideálním dárkem? V zimě rozhodně zahřejí lépe než čaj a i úplní začátečníci jistě ocení vedle pálení jejich blahodárné účinky na zdraví a krásu. Chilli papričky jsou totiž silným antioxidantem, zlepšují trávení, podporují imunitu, preventivně působí proti výskytu mnohých vážných chorob jako je srdeční infarkt nebo mrtvice, podporují správnou funkci kardiovaskulárního systému, snižují cholesterol v krvi a dokonce pomáhají při léčbě kloubních onemocnění. Působí protizánětlivě a výrazně zlepšují kvalitu kůže. Díky vysokému obsahu vitamínu C je chilli v zimě také skvělým bojovníkem proti rýmě a nachlazení.

Zapomeňte proto na předražené, umělé vitamínové doplňky stravy a spolehněte se na 100% přírodní produkty, které navíc skvěle chutnají a pod stromečkem budou originálním dárkem. V případě, že si nevíte rady, jaké chilli vybrat, můžete se inspirovat našimi tipy.

Úspěch pod stromečkem sklidí dárková sada chilli koření i smrtící chilli box
Zaručenou jistotou je dárková sada chilli koření v dárkovém balení a se skvělým stojánkem. Obdarovaný v ní najde hned 12 různých chilli prášků, od těch nejslabších až po nejpálivější. Ideální pro úplné začátečníky, kteří si musí cestu k chilli postupně najít i pro zkušené znalce, kteří při svém kulinářském experimentování ocení rozmanitost chutí i stupňů pálivosti.

Každý chlap, který nedá dopustit na pořádný kus masa, také určitě ocení ochutnávkovou sadu 9 tekutých chilli mashů, které jsou navíc zabaleny v krásné dárkové krabičce.

Tip:

Těm, co si libují v extrémech a u chilli razí heslo „čím více, tím lépe“, zase letos určitě uděláte radost opravdovou výzvou – originálním a designovým boxem Reaper.

V něm najdete nejen výběr těch nejpálivějších chilli prášků z celého světa, ale také hlavní hvězdu balíčku.

Tou je skleněná lahvička ve tvaru lebky, ve které se neukrývá nic jiného než tekutý mash z nejpálivější papričky na světě, Caroliny Reaper.

Chilli delikatesám neodolá nikdo
Milovníci všeho pálivého vás budou zbožňovat za dárkový box plný chilli delikates, který obsahuje výběr těch nejlepších produktů od specialistů z theChilliDoctor.cz. Obdarovaný si bude moci pochutnat například na chilli paštice, trhaném mase nebo chilli džemu, oříšcích v pikantním těstíčku, na nakládaných i sušených papričkách různých stupňů pálivosti.
A na závěr pro vás máme ještě jednu zajímavost. Věděli jste, že jakmile z chilli pocítíme v ústech pálení, naše tělo začne v obraně vyplavovat endorfiny, takže máme po snědení papriček lepší náladu? A co teprve, když se pálivé chilli spojí s lahodnou tmavou nebo bílou čokoládou! Zaručený lék, který vám vykouzlí úsměv na tváří i během předvánočního shonu nebo vyčerpávajícího vánočního úklidu. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet!

Reklama