Je tomu už 15 let, kdy se Alena (38)vydala poprvé do Řecka. Hned po příletu se seznámila s delegátkou Marcelou a postupem času se z nich staly kamarádky. A byla to právě ona, která Alenu, kromě mnoha cenných informací o téhle úžasné zemi, varovala před hrou „Kamaki“.
5b2257f31c750obrazek.png
 
Budete bohyně – ale jen chvíli
Řečtí muži (jako všichni muži z jižních zemí) mají svádění a flirtování v genech. Dovolím si tvrdit, že to je, hned po fotbalu, „národní“ sport nejen Řeků. Snad za to může věčně svítící slunce, možná mořský vzduch, nebo zdravá strava – kdo ví. Ale jisté je, že v „lovících“ technikách, které se snad dědí z otce na syna, jsou natolik dokonalí a přesvědčiví, že mnohé turistky jejich vroucím vyznáním lásky velmi snadno uvěří. Najednou si vedle opálených krasavců připadají zase úžasné, dokonalé, žádoucí a po letech citového půstu se jejich ego tetelí blahem. Své vyvolené a lovené ženy totiž hýčkají tak, že si s nimi každá připadá jako bohyně. Jenže i v těchto zemích je dobré mít na paměti rčení: „Když ptáčka lapají...“ 

Láska? Kdepak, jen hra na lásku
Jakmile začne sezona, Řekové začnou hrát svou nejoblíbenější hru „Kamaki“. Jejich manželky o těchto „kratochvílích“ svých mužů vědí, ale předstírají, že nic nevidí. Byly tak vychovány a jsou smířené s tím, že k muži nevěra zkrátka patří. A jak se hra „Kamaki“ hraje? Pravidla jsou jednoduchá: muži mezi sebou soutěží, kolik cizinek se jim do konce sezony podaří dostat do postele. Své „úlovky“ většinou přiznávají poctivě, protože ke hře patří i kontrola. Řecký Casanova musí dotyčnou dámu pozvat na kávu, drink či večeři do předem určených taveren, ve kterých stoprocentně vždy sedí několik spoluhráčů. Ti bedlivě pozorují nejen reakce zamilované ženy, ale také kontrolují, zda jejich kamarád akci dotáhl do konce a dotyčnou odvedl k sobě, v horším případě na pláž.
 
Plný notýsek = jasné vítězství!
Když sezona skončí, muži se sejdou, vytáhnou notýsky, do kterých pečlivě zaznamenávali, ze které země dáma byla, kolik jí bylo let a hlavně to nejdůležitější: kolikrát s ní měli sex. Ten, který má notýsek nejvíc plný, je oslavován, vychvalován a hoštěn a do příští sezony je nekorunovaným lamačem ženských srdcí. Takže: jestli se, milé dámy, nechcete stát účastnicemi hry „Kamaki“, zůstaňte jen u flirtování a koketování.  

A nakonec rada nad zlato
Pokud jste oblíbili Turecko, v Řecku se tím nechlubte. Kvůli čtyřistaleté nadvládě Turků je ani po tolika letech Řekové vůbec nemají v lásce.

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama