Bývalý německý tenisový šampión Boris Becker (40) je znovu k mání poté, co se rozešel se svou zatím poslední snoubenkou Alessandrou Meyer-Woldenovou. Becker potvrdil zvěsti o zrušeném zasnoubení se čtyřiadvacetiletou kráskou listu Bunte SMSkou, která zněla „Ano, je to pravda, bohužel." Tato zpráva přichází necelé tři měsíce poté, co Boris požádal na Sardinii svou vyvolenou o ruku.

Známý sukničkář šokoval celý svět, když začal chodit s blondýnkou - až dosud vždy zůstával věrný brunetám, které se podobaly jeho bývalé ženě Barbaře. Alessandru seznámil s Beckerem její nyní už zesnulý otec Axel Meyer-Wolden, který tenisové hvězdě dělal manažera. Meyer-Wolden sice zemřel v roce 1997, když bylo Alessandře pouhých 13 let, ale Becker na ni zřejmě zcela nezapomněl.

Boris se stal oblíbeným terčem bulváru poté, co počal v roce 1999 dceru během velmi krátkého setkání s modelkou Angelou Ermakovou v šatně japonské restaurace v Londýně. Je zajímavé, že Alessandra, dnes už jeho bývalá snoubenka, má firmu, která navrhuje šperky. Tu pojmenovala Lovechild (česky „dítě lásky" nebo také „nemanželské dítě").
 
Becker má z předchozího manželství dvě děti.

Reklama