Necháte to na muži a nebo si střelíte vlastňáka? To už necháme na vás, ale rozhodně to dneska nesmíte promeškat! Oslavte Mezinárodní den ženského orgasmu, svátek, který vznikl v Brazílii a během několika let se rozšířil po celém světě. Vždyť co může být příjemnější, než ženské vyvrcholení.

  • Dopřejte si hormon lásky

Oxytocin, známý také jako hormon lásky, může být klíčem k lepšímu orgasmu. Vědci zjistili, že páry, které tento hormon přijaly pomocí nosního spreje, prožily intenzivnější orgasmy než páry, které dostaly jen placebo. Vzhledem k tomu, že se vám doma pravděpodobně nepovaluje oxytocin ve spreji, zkuste si dodat dávku tohoto hormonu přirozenou cestou – hlazením, mazlením a vzájemným si projevováním své lásky. Váš sexuální život jenom pokvete!

sex

  • Soustřeďte se na předehru

Určitě byste také nešla běžet maraton bez rozcvičky, že? S milováním je to podobné. Správná předehra může zajistit skvělé výsledky. Podle studie American Sociological Review se ženám zvýšila šance na prožití orgasmu o 18%, pokud se samy stimulovaly rukou a o 9 %, když byly od partnera uspokojovány orálně.

  • Nezapomeňte na správnou hygienu

Asi vám nemusíme zdůrazňovat, že důkladná hygiena vašich intimních partií je důležitá – a to nejen ze zdravotního hlediska. I pro vlastní dobrý pocit doporučujeme používat speciální přípravky pro intimní hygienu. Vyzkoušejte intimní gel FemFresh Everyday Care, který slouží jako prevence před gynekologickými problémy.  Díky svému šetrnému a jemnému složení je ideální pro každodenní ochranu vašich ženských partií. Navíc obsahuje výtažky z Aloe vera, které blahodárně působí na citlivou pokožku. Určitě nepoužívejte obyčejné mýdlo, které může vyvolat různé alergické reakce nebo záněty, tudíž i znepříjemnit celý požitek ze sexu. Věřte, že si sex užijete mnohem víc, když budete vědět, že své citlivé partie udržujete v čistotě.

  • Použijte lubrikační gel 

Možná byste měla o lubrikačním gelu přemýšlet jako o nutnosti namísto občasného zpestření. Až polovina žen potvrdila, že je pro ně snazší dosáhnout orgasmu při použití lubrikantu. Proto doporučujeme odhodit stud za hlavu a pořádně si zásobit noční stolek.

  • Cvičte sólo

Vaše šance na dosažení orgasmu budou mnohem vyšší, pokud sama zjistíte, jak vaše tělo funguje a co k vyvrcholení potřebuje. Experimentujte, abyste přesně zjistila, co vám dělá dobře. Čím lépe budete znát své tělo, tím lepší budou vaše orgasmy.

orgasm

  • Oddalte radost

Už jste slyšela, že dobré věci přicházejí k těm, kdo si na ně počká? Pokud si dáte těsně před vyvrcholením pauzu, zajistíte si mnohem delší a intenzivnější orgasmus. Možná vám to přijde proti vaší intuici, ale počkejte, až budete asi tak na 90 % k dosažení orgasmu, pak na chvíli přestaňte a zklidněte dech. Vše opakujte, dokud to opravdu nebudete moct vydržet. Věřte, že výsledek bude stát za to.

  • Soustřeďte se na svůj klitoris

Jedním z nejčastějších důvodů, proč ženy při souloži nedosahují orgasmu, je fakt, že jejich klitoris nedostává potřebnou pozornost. Vyzkoušejte různé pozice, při kterých dochází k jeho většímu dráždění.

  • Nebojte se použít pomůcky

Někdy je cesta k nejintenzivnějšímu orgasmu vzdálená pouze o jeden přístroj na baterky. Trh se sexuálními pomůckami je dnes velmi obsáhlý a vibrátory se vyrábějí v mnoha velikostech, z rozličných materiálů, s různými funkcemi a v zajímavých designech. Stačí si jen vybrat ten svůj.

  • Pusťte uzdu svým fantaziím

Fantazie vám mohou pomoci navodit příjemnou atmosféru a zintenzivnit vaše vzrušení. Jejich výhodou je, že jsou naprosto soukromé, tudíž je jen na vás, co za scénář si v hlavě pustíte.

Reklama