Barvy přinášejí dobrou náladu. A v kombinaci s biobavlnou a veselými vzory nás naladí na tu pravou letní notu! Pestrobarevné kytičky, puntíky a proužky dokáží proměnit každé ráno v opravdové potěšení. Takže vyskočte z postele a odstartujte den ve velkém stylu.

TchiboKonečně si můžete užít hřejivé sluneční paprsky a radovat se ze života plného barev. Veškeré bavlněné produkty kolekce Léto v pestrých barvách jsou z biobavlny. Zahájení prodeje 8. června 2015 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, v e-shopu www.tchibo.cz pro držitele TchiboCard již 3. června.

TchiboBavlna je nejdůležitější a určitě také jedno z nejoblíbenějších přírodních vláken. Pocit, který naše pokožka zažívá při kontaktu s bavlnou lze jen stěží něčím nahradit. Abychom si tento pocit mohli dopřávat i v budoucnu, nabízí Tchibo stále více výrobků z bavlny pěstované trvale udržitelným způsobem. Odpovědné pěstování bavlny je ohleduplnější k lidem i životnímu prostředí. Tchibo je členem Textile Exchange, obecně prospěšné organizace, jejímž cílem je celosvětová podpora pěstování biobavlny. Na základě standardů a certifikátů této organizace Tchibo označuje své produkty dle obsahu biobavlny značkami „OE 100“ nebo „OE Blended“.

Jsme na cestě udržitelnosti - přidejte se k nám.

  • Župánek

TchiboŽupan s 50% podílem biobavlny. Opasek je prakticky připevněný k zadnímu dílu županu. Předběžná cena 799 Kč.

 

 

 

 

 

 

  • Košilka s ozdobnou knoflíkovou légou

TchiboKošilka s 95% podílem biobavlny. V nabídce je v růžové a bílé barvě. Předběžná cena 249 Kč.

 

 

 

 

 

 

  • Jednodílné pyžamo – dámské a dívčí

Dámské jednodílné pyžamo s 95% podílem biobavlny. Má posuvná Tchiboramínka a stahovací šňůrku v pase. Předběžná cena 399 Kč.

Dívčí jednodílné pyžamo je ze 100% biobavlny. V pase je kombinéza stažená gumičkou. Předběžná cena 279 Kč.

 

 

 

 

 

 

  • Toaletní taštička

TchiboTaštička je z odolného materiálu, který lze čistit vlhkým hadříkem. Hlavní prostor je s dvoucestným zipem. Předběžná cena 249 Kč.

 

 

 

 

 

  • Podprsenka s jemnou krajkou

TchiboPodprsenka s 91% podílem biobavlny. Podprsenka optimálně drží díky dvěma vrstvám materiálu v oblasti prsou. V nabídce je ve světle modré barvě s potiskem nebo bílá. Předběžná cena 279 Kč.

 

 

 

  • Dívčí noční košile

TchiboKošile s 95% podílem biobavlny. Materiálem je jemný single jersey. Předběžná cena 249 Kč.

 

 

 

 

 

 

  • Velurová osuška

TchiboOsuška je z jemného bavlněného materiálu. Je velká 70 x 140 cm a její rubová strana je ze savého froté. V nabídce je v modré barvě s květinovým vzorem, v bílé barvě s květinovým vzorem a se zeleno - bílým proužkem. Předběžná cena 399 Kč.

 

 

 

  • Legíny s řasením, 2 ks

TchiboLegíny s 95% podílem biobavlny. V sadě jsou dvoje, v barevně odlišném provedení. Předběžná cena za sadu 249 Kč.

 

 

 

 

 

 

  • Třídílná pyžamová souprava

TchiboSouprava je ze 100% biobavlny. Soupravu tvoří tričko, šortky a dlouhé pyžamové kalhoty. V nabídce je v růžové a modré barvě. Předběžná cena 299 Kč.

Reklama