Léčebně profylaktické dámské vložky na bázi fytokompozic z výtažků léčivých bylin a esenciálních olejů jsou exkluzivním produktem společnosti TianDe. Nikdy předtím nebyla léčba a prevence ženských onemocněni tak jednoduchá a příjemná! Nahrazení obvyklých vložek za léčebně profylaktické mění každodenní hygienickou proceduru v účinnou ozdravnou kůru.

Léčebně profylaktické vložky jsou unikátními prostředky pro prevenci, ozdravění a hygienu ženského organismu a také pro provádění testů a komplexní léčbu ženské pohlavní sféry. Byly vyvinuty na základě metod tradiční čínské medicíny.

Léčebně profylaktický účinek vložek vychází z uznávaných naturopatických metod ozdravení člověka: fytoterapie, aromaterapie a akupunktury.

vložky

Přípravky osobní hygieny pro ženy od firmy TianDe:

 • normalizují kyselozásaditou rovnováhu (pH) ženských pohlavních orgánů;
 • oslabují životaschopnost choroboplodných bakterií;
 • napomáhají obnovení zdravé mikroflóry dělohy;
 • zlepšují místní krevní oběh,
 • zmírňují otoky v oblasti pohlavních orgánů,
 • odstraňují stagnace;
 • zmírňují bolestivé pocity;
 • redukují klimakterické projevy;
 • napomáhají upevnění výsledků dosažených během komplexní léčby;
 • zvyšují citlivost mikroorganismů na antibakteriální přípravky;
 • zvyšují tonus pánevních svalů;
 • zlepšují kvalitu intimního života.

Dámské vložky Energie bylin

Dámské vložky Energie bylin vyvinuli vědci ze Státního centra čínské medicíny. Obsahuji unikátní fytomembránu. Jsou vyráběny na vysoce technologickém zařízení. Jsou obohaceny o patentovaný koncentrát rostlinných výtažků připravených podle dávných receptů čínské dynastie Tang.

Receptura vložek obsahuje 49 bylin: děhel činský, vanilku, anděliku, devětsil, mátu, zimolez, kořen prorostlíku, smilaxu, jarvy, pazvonku chloupkateho, borneol, aksamit, šabřinu pošvatou, puškvorec obecný a další.

Fytomembrána vložek se vyrábí speciální technologií zpracování čerstvě řezaných bylin, která zajišťuje vysokou koncentraci aktivních složek rostlinných buněk (koncentrace aktivních složek činí 70-80%, což mnohonásobně převyšuje obdobné parametry v odvarech a nálevech z rostlin). Kromě toho fytomembrána dodatečně zajišťuje vysokou prodyšnost, dobrou savost vložky a rychle vpravení tekutiny do hloubky. Exkluzivní technologie výroby vložek Energie bylin zahrnuje mikrodrcení rostlinných buněk, extrahování léčivých látek, jejich vakuové koncentrování, magnetizaci a sterilizaci aktivních složek.

Denní a noční menstruační vložky obsahují expresní test pro kontrolu mikroflóry. Můžete zjistit, zda je použití těchto léčivých vložek pro Vás potřebné a vhodné.

Doporučují se:

 • v rámci komplexní léčby gynekologických onemocnění,
 • při výrazném projevu zánětlivých procesů, včetně kandidózy,
 • k prevenci gynekologických problémů,
 • normalizaci hormonálního stavu,
 • zlepšení kvality života.
 • kůra trvá 3 měsíce.

Používejte vložky Energie bylin po dobu nejméně 3 měsíců podle měsíčního cyklu.

Dámské vložky Nefritová svěžest

Dámské vložky Nefritová svěžest vytvořili vědci z Čínského státního institutu medicíny a farmakologie. Ve vývoji vložek byly využity pokrokové lékařské technologie s použitím patentované fytokompozice FCM.

Léčivé fytokompozice se skládají z esenciálních olejů a výtažků z léčivých bylin.

Druhy vložek Nefritová svěžest:

- denní vložky s použitím bylin;

- denní menstruační vložky;

- noční menstruační vložky;

- denní vložky na bázi léčivých bylin s mentolem;

- denní vložky s výtažkem aloe.

Vložky Nefritová svěžest s použitím bylin obsahují fytokompozici FCM z 19 léčivých rostlin (olej z černého pepře, výtažek z šabřiny pošvaté, heřmánku, srdečníku, jerlinu žlutavého, korkovníku amurského a další).

Vložky Nefritova svěžest na bázi léčivých bylin s mentolem obsahují fytokompozici FCM z 19 léčivých rostlin (olej z máty peprné, olej z černého pepře, výtažek z šabřiny pošvaté, heřmánku, srdečníku, jerlinu žlutavého, korkovníku amurského a další).

Vložky Nefritová svěžest s výtažkem z aloe obsahuji vysoký koncentrát této léčivé rostliny – přírodního antibiotika. Doporučují se k prevenci gynekologických problémů, během podpůrné léčby a k upevnění výsledků léčby.

Účinek léčebně profylaktických vložek na bázi bylin zvyšuji a harmonicky doplňují biologicky aktivní doplňky (fytočaje).

Jestli se chcete dozvědět více o těchto vložkách, ale také o dalších přípravcích léčebné kosmetiky TianDe, kontaktujte paní Pavlínu Jemelíkovou, reiki@seznam.cz, případně tel. 608 449 701.

Výrobky můžete OBJEDNAT i na adrese tiandeservis.cz. POKUD U SVÉHO PŘÍJMENÍ UVEDETE HESLO „ŽENA-IN“, čeká na vás DÁREK.

Zároveň můžete SOUTĚŽIT ZDE o účast na setkání s kosmetikou TianDe, které pořádá Žena-in v neděli 11. 11. 2012 v 13 hodin. Zde vás čeká spousta zajímavých rad, ošetření rukou a hlavně si všechny přípravky můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Zájemkyně se mohou seznámit s pohledovou diagnostikou. Každý z vnitřních orgánů má na obličeji své místo a díky tomu můžeme rozpoznat jeho stav a odhalit skryté problémy dříve, než se projeví. Defekty, související s projevy stárnutí (vrásky, otoky, ochablost, pigmentace atd.), jsou ve skutečnosti známkou vnitřní nerovnováhy, poškození nebo oslabení funkčnosti systémů našeho těla. Pochopením návazností jednotlivých systémů můžeme snadněji odhalit příčiny svých zdravotních potíží a účinně pomoci tělu tam, kde to nejvíce potřebuje.

Na závěr na vás čeká krásný DÁREK!

Reklama