Být šik je šik

tchiboNe nadarmo je Paříž považována za metropoli módy. Je to právě „je ne sais quoi“, to mocné cosi, co dodává Francouzkám neodolatelné kouzlo. Vždy dbají na svou ženskou siluetu a neváhají ji správně zvoleným oblečením podtrhnout. Pusťte kouzlo pařížského stylu i do svého šatníku!

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo týden co týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkčností. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

tchibo

Každá žena touží být krásná a není nic snazšího, než si toto přání sama splnit. Otevřete svůj šatník novým nápadům a francouzské inspiraci. Paříž je přece hlavní město módy, které diktuje styl. Naše nová kolekce je proto inspirována elegancí Pařížanek a jejich nezaměnitelným půvabem. Právě ony umí být šik v každém okamžiku a vy se to díky naší kolekci oblečení a doplňku snadno naučíte také.

V hlavní roli ženskost

tchiboS naší novou kolekcí se i vy můžete stát „femme fatale“. Dopřejte si oblečení a doplňky v elegantním stylu hlavního města módy Paříže. Hlavní roli v této kolekci hraje nepřehlédnutelně ženská silueta, romantické detaily a opravdový cit pro styl. Kabát, který si obléknete na pletené šaty s punčochami s lesklým proužkem, to je kombinace jako stvořená pro návštěvu Eiffelovky. Pohodlné kalhoty s drzým topem, koženým opaskem a žakárovou šálou se zase hodí na procházku kolem Seiny. Své nové každodenní poklady si snadno uschováte v prostorné kabelce z kvalitní kůže. A nezapomněli jsme ani na vašeho psího miláčka. I pro něj máme elegantní a hřejivou bundu.

Opravdu stylová ale můžete být i v soukromí domova. Máme pro vás pohodlné, a přesto elegantní oblečení, které oceníte ve chvílích odpočinku. Velmi uvolněně se budete cítit v županu z obzvlášť měkkého mikroflauše, který je zdobený výšivkou koruny. S naší elegantní kolekcí zaručeně okouzlíte svým šarmem a stylem v každém okamžiku.

tchibo

 

Nakupujte už nyní

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 17. 11. 2010 a také v týdnu od 22. listopadu 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Reklama