Ručně vyrobené dárky přímo od srdce jsou trendem, který nepochybně má své kouzlo. Do každého takového dárku umíme dát kus svého já, zároveň do něj promítnout něco, co z něj učiní naprostý unikát. Handmade dárky jsou samozřejmě krásným gestem, nutno ovšem podotknout, že i takové dárky mohou ublížit, a to zejména tehdy, pokud mluvíme o podomácku vytvořené kosmetice. Povíme vám proč.

Handmade přírodní kosmetika může být zdrojem potíží

Všude možně můžeme objevit zaručené recepty na přírodní kosmetiku, která je složená z těch nejlepších ingrediencí. Už jen ta představa, že pro ženy ve svém okolí namícháme osobitý krém, je přímo lákavá. Většina z nás ale nemá tolik potřebné zkušenosti a odborné zázemí, zároveň nezná všechny důležité souvislosti. A právě to bývá kamenem úrazu. V takovém okamžiku stačí jen málo a z napohled jedinečného krému se stává potenciální hrozba, která může způsobit nepříjemné kožní reakce, alergické projevy a spoustu dalších problémů. Nejenže můžeme namíchat nevhodnou kombinaci, ale také se může stát, že nešťastnou náhodou podceníme jeden malý detail, díky kterému se ve výrobku začnou tvořit plísně či bakterie. A ano, takové, které nejsme schopni pouhým okem spatřit. Pokud k tomu přičteme fakt, že takové organismy se velmi rychle množí a že naše domácí kosmetika může být spotřebovaná až za několik týdnů či měsíců, dokážeme si alespoň trochu představit, co nehezkého se může přihodit.

Proč je kupovaná lepší, než ta domácí?

Každý výrobce kvalitní kosmetiky by měl dodržovat určitá pravidla, která jsou v souladu s daným standardy. Taková kosmetika je pak vyráběna pod přísnými pravidly a postupy, které z ní činí kontrolovanou, zdravotně bezpečnou a nezávadnou kosmetiku. Někteří výrobci se pak při tvorbě kosmetiky snaží navýšit její kvalitu přidanou hodnotou, a to například pečlivě vybranými ingrediencemi, které jsou dobře snášeny pokožkou českých žen. Taková je například prémiová značka Onclé, která pro ženy vyrábí luxusní kosmetiku, jejíž nedílnou součástí jsou přírodní složky pocházející výhradně z českého prostředí. Díky tomu se podstatně snižuje riziko možných alergií a podráždění, což bývá typické zejména u exotických složek. Její velkou výhodou je také otevřenost vůči zákaznicím. Přesné složení jednotlivých produktů se dozvíte nejen na obalu, ale také přímo na stránkách. S přehledem pak zjistíte konkrétní výčet složek včetně vysvětlení, co jednotlivá ingredience představuje. Jasně a přehledně.

Vsaďte na přírodní a skutečně bezpečnou kosmetiku

Pokud si však říkáte, že nad čistě přírodní a podomácku vyrobenou kosmetiku nic nemá, a to právě z hlediska použitých surovin, zajisté vás potěší, že značka Onclé je vyrobena až z 98 % přírodních složek. Zbylé ingredience tvoří potřebné složky, které jsou důležité pro správnou konzervaci a tedy i eliminaci vzniku mikroorganismů. Každá kosmetika má svou určitou životnost, a pokud není dobře ošetřena, může se snadno kazit. Protože obsahuje vodu, je živnou půdou pro růst mikroorganismů (bakterií, plísní,..), se kterými se v kosmetice rozhodně potkat nechceme. Právě ony totiž mohou způsobit celou řadu nepříjemností a zdravotních problémů. Malé množství konzervantů jednoduše usiluje o to, aby kosmetika zůstala v takovém stavu, v jakém byla s láskou vyrobena – bezpečná pro vaši pokožku.
Dámská kosmetika značky Onclé je tedy nejen ze zdravotního hlediska bezpečná, ale také lákavá svým do detailu promyšleným obsahem. Její neodmyslitelnou součástí jsou vzácné složky, které ve vzájemném souladu tvoří kosmetický unikát pro krásu.

Unikátní vánoční dárky navržené pro půvab a mládí

Pokud hledáte ideální alternativu k handmade kosmetice, která vyhoví vašim představám a také přání ženy, pro kterou dárek chystáte, je právě kosmetika od značky Onclé tou správnou volbou. Jakými produkty můžete přinést radost pod stromečkem?

Olejové sérum Onclé
250 ml

Luxusní olejové sérum Onclé, které je určené na tělo i obličej, rozmazlí pokožku, hezky ji zhydratuje a podtrhne její svěžest. Důvodem je speciální složení, které obsahuje olej Inca Inchi, BIO šípkový, bavlníkový i mandlový olej a extrakt z přírodních kmenových buněk AKOSKY®APIUM. Unikátní receptura pokožku ošetří, zpevní, ochrání před vnějšími vlivy a zaktivuje tvorbu nového kolagenu, který je významný pro elasticitu pokožky.

Olejový peeling Onclé
250 ml

Luxusní olejový peeling Onclé s obsahem přírodních tenzidů a kmenových buněk AKOSKY®APIUM šetrně odstraní veškeré nečistoty i odumřelé buňky, čímž pleť do posledního záhybu projasní. Bohaté složení obsahuje vysoce kvalitní oleje a také drcená zrníčka šípků, které pleti dodají zdravou porci vitamínů. Spolu s ním tedy věnujete nejen krásu, ale také zdraví pokožky.

Tělový balzám Onclé
250 ml

Celulitida, strie, jizvy nebo třeba vrásky mohou vymizet stejně tak rychle, jako se objevily, a to díky speciální kosmetice s kmenovými buňkami AKOSKY®APIUM, které mají skvělou praxi v opravování poškozené pokožky. Aktivní látky umí najít nedostatky na pokožce, které zregeneruje až k úplnému obnovení. Kůži navíc perfektně vyživí, posílí její pružnost a vylepší přirozenou strukturu. Kouzlo kmenových buněk můžete darovat i v podobě luxusního tělového balzámu Onclé, který obsahuje cennou 3D kyselinu hyaluronovou, pětici vzácných olejů, přírodní squalan a také aktivní olej z Inca Inchi.

Více na ONCLÉ.CZ

Reklama