1. Holandsko, Amsterdam

hol.gif
Co vás čeká? Tulipány, omamná vůně plovoucího květinového trhu s tradicí od roku 1862, sýry, slavné dřeváky, marihuana. Zkrátka vyvážená dámská jízda, kde nechybí nic!

a.gif

Tip Radynacestu.cz: Vyzkoušejte některý z večerních aranžérských kurzů, které se ve městě pořádají. Vyrobte si s kamarádkami vlastní voňavý suvenýr. A nebudete-li jej chtít vozit domů, položte kytičku u domu malé hrdinky Anny Frankové, jejíž příběh vás dojme.

2. Anglie, Londýn

an.gif
Na co se těšit? Pouliční trhy, butiky, obchodní domy. Jacket potato, čokoládový muffin, fudge. Jízda v doubledeckeru s odpoledním čajem se smetanou. Stánky s uměním všeho druhu. Slevy. Dámská street fashion - food jízda v rytmu pouličních muzikantů!

lon.gif

Tip Radynacestu.cz: Vydejte se na plavbu kulatým člunem zvaným skuna přístavištěm West India Quay Docks. Součástí zážitku je BBQ občerstvení a samozřejmě neotřelý výhled na Londýn z vodní hladiny.

3. Amerika, New York

n1.gif

Největší trumfy velkoměsta a nabitý program pro vás? Móda, outlety, roh 34. ulice a 6. avenue a tam ikonický obchodní dům Macy´s, otevřený v roce 1858. Příležitost pro světoběžnice!

m1.gif

Tip Radynacestu.cz: Vychutnejte si výhled ze 102. patra Empire State Building na město, které tepe životem v každé roční době. A čas věnujte i procházce či pikniku v Central parku, kde se “karvaťáci” potkávaji s joggery a město s přírodou.

4. Francie, Paříž

ua.jpg
Co nevynechat? Delikatesy, croissanty, večeři v Bouillon na Pigalle, Notre-Dame, Louvre, piknik na palubě lodi brázdící Seinu nebo na dece pod Eiffelovkou. Pro chic dámy, kterým je styl vrozený!

61fa89d7c2dc1pa.gif

Náš tip: Navštivte představení slavného kabaretu Moulin Rouge a oslavte svou ženskost. Poznávací znamení je velký červený mlýn a zážitek je to opravdu luxusní… Tak se hezky oblékněte a s chutí za kulturou.
61fa6b5313813obrazek.png

Mrkněte na termíny dámských jízd s Radynacestu.cz, jejichž součástí bývají zmíněné stylové zážitky a průvodkyně, která vašim přáním a snům rozumí.

Nehodí se? Užít si svůj den s kamarádkami, můžete i na kterémkoliv z prodloužených víkendů.

Další nápady nejen pro dámy, ale i pro muže a celé rodiny, najdete v magazínu Inspirace na cestu, který připravují ti nejlepší čeští průvodci.

Naše články:

Reklama