Je doba oběda a u nás v redakci probíhá redakční test služeb www.damejidlo.cz - čekáme na obědy, které jsme si přes www.damejidlo.cz objednali. Už se těšíme a máme hlad.

Pokud chcete www.damejidlo.cz vyzkoušet, objednat si oběd nebo večeři, získáte automaticky za svou první objednávku kredit na 50 Kč. Což je částka, která se vám odečte z další objednávky.

To je hezký dárek a stojí za to službu vyzkoušet. Vyplňte město, kam chcete jídlo zavést a získejte 50 Kč zdarma na vaši další objednávku!

dame

Máte hlad a nechce se vám vařit? Objednejte si jídlo od profesionálů až před váš práh. Že nevíte, které restaurace rozváží? Podívejte se na internetovou službu DameJidlo.cz, kde si můžete objednat jídlo z více než 350 restaurací po celé České republice. Na stránkách si jednoduše zvolíte ulici a ihned vidíte seznam restaurací, které ve vašem okolí skutečně rozváží.

Na DameJidlo.cz nekupujete zajíce v pytli, protože servis restaurací a kvalita jídel prochází hodnocením samotných uživatelů a vám se tak zobrazují jenom ty nejkvalitnější restaurace. DameJidlo.cz nabízí Garanci spokojenosti, tudíž pokud jídlo nebylo dobré nebo něco bylo v nepořádku, dostanete peníze zpátky. Kromě garance nabízí služba možnost platby kartou, zákaznickou podporu nebo hladovou linku, kde si objednáte přes telefon. Domů či do kanceláře si můžete objednat cokoliv, na co máte chuť, a to i prostřednictvím mobilní aplikace.

dame

Rozvoz jídla není pouze o pizze, ale objednat si můžete například steak, italské těstoviny, čínskou kuchyní, kvalitní burger nebo i českou klasiku. Nemusíte se bát, že necháte „stovky“ korun za dopravu. Budete překvapeni, kolik restaurací rozváží zdarma.

obr

První várka už je tady!

Vyplňte město, kam chcete jídlo zavést a získejte 50 Kč zdarma na vaši další objednávku!

Čtěte nás článek:

Reklama