Voda je v módě a je jednou z hlavních představitelek zdravého životního stylu. Určitě se mnohokrát zamýšlíte nad tím, co jíte. Plují vaše myšlenky i k vodě?

 

Měly by. Běžná voda, kterou používáte, totiž obsahuje chlor, organické nečistoty a má častokrát nepříjemnou chuť. Její dlouhodobé pití způsobuje především zažívací potíže, které se můžou rozvinout až do chronických onemocnění.

 

Protože nám záleží na vašem zdraví i na stavu vaší peněženky, máme pro vás optimální řešení.


Máme pro vás Britu! Stolní filtr, který můžete umístit kdekoliv a kdykoliv chcete. Má podobu varné konvice, moderní design a nabízíme ji v různých příjemných, barevných odstínech, což nenarušuje harmonii vašeho prostoru.

 

Nejdůležitější je však to, že Brita dokáže:

·         Zlepšit chuť vody

·         Redukovat obsah chloru, vodního kamene, pesticidů a těžkých kovů, které se ve vodě nacházejí

·         Odstranit organické nečistoty

 

Stolním filtrem Brita takto získáte z původní nekvalitní vody, vodu čirou, zdravou a chutnou, která je vhodná na přípravu jídel a nápojů. Vodu můžete využít i pro bezpečné žehlení, kávovary či varné konvice. A to všechno za málo peněz! 1 litr filtrované vody je v průměru o 7 korun levnější než voda, kterou koupíte v obchodě. A to se skutečné vyplatí!

 

Využijte tuto ekologicky, časově i ekonomicky výhodnou nabídku! Rozhodněte se pro stolní filtr Brita, která vám pomůže žít zdravě a harmonicky!

 

Více informací najdete na: www.pottenpannen.cz

 

Pokud se rozhodnete pro nákup, můžete navštívit značkové prodejny Potten&Pannen-STANĚK, které najdete na níže uvedených adresách:

 

Vodičkova 2 P-1, Václavské nám. 57 P-1, OC Nový Smíchov Plzeňská 8 P-5, OC Haná Kafkova 8 Olomouc, OC Chodov Roztylská 2231/19 P-4.

Dále ve vybraných prodejnách domácích potřeb a ve všech hypermarketech po celé ČR.

 

V případě potřeby můžete použít i tuto e-mailovou adresu: orders@pottenpannen.cz, na které vám rádi odpoví.

 

Mějte víc než vodu! Buďte fit pro každý den se stolním filtrem Brita!

 

Reklama