Foto: TV Nova

Letošní série s sebou nese i jedno světové prvenství, před kamerami se rozhodla přivést na svět svého prvního potomka také jedna z porodních asistentek plzeňské porodnice. Diváci Gábinu znají jako věčně usměvavou profesionálku, která v minulých sériích bavila kolegy i diváky svým svérázným humorem. Tentokrát se představí v úplně nové roli nastávající maminky.

Jak těžké bylo rozhodování? „Samozřejmě se to nějakým způsobem nabízelo. Byla jsem v prvním cyklu natáčení Malých lásek, a když se začínalo natáčet podruhé, byla jsem těhotná. Musím říct, že díky tomu máme krásnou vzpomínku. Popravdě, kamery člověk vůbec nevnímá. Porod je tak náročný, že se nedokážete soustředit na nic jiného. Člověk je vůbec nevnímá a také se podle toho chová. Zakřičí si (směje se). Uvědomíte si to, až když se vidíte na obrazovce. Cože se nám už poštěstilo... To si najednou vybavíte věci, na které jste během roku zapomněli,“ říká Gábina.

„Určitě bychom to ostatním doporučili. Kamery vůbec nevnímáte a soustředíte se na porod,“ svěřila se. Kolegové z porodnice vůbec netušili, že se Grabriela natáčení zúčastní a bylo to pro ně velým překvapením. „Věděla to pouze porodní asistentka Míša Buchtová a paní doktorka Helena Kaprálová, která byla u porodu. Jinak jsme to nikomu neříkali. Samozřejmě čekáme různé názory,“ říká dnes Gábina, která už má porod úspěšně za sebou. 

Malé lásky se na obrazovkách TV Nova budou objedovat od 28. srpna každou středu ve 21:30.

Čtěte také:

Reklama