To nám to ale utíká. Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny, a stejně tak i naše Velká letní soutěž aneb věrnost se vyplatí II. začíná odpočítávat svůj druhý poločas.

 

Vy, které chodíte na náš magazín pravidelně, již víte, že každé úterý vyhlašujeme výherce uplynulého týdne. Ano, ano. Jedna z vás, která v průběhu minulého týdne nasbírala plný počet písmenek, byla vylosována a stává se tak majitelkou kosmetického balíčku.

A tentokrát je tou šťastnou čtenářka s nickem  Hanďule. Srdečně gratulujeme a výhru hned předáváme k odeslání.

To ale dnes není všechno. Dnes zde máme i dalšího výherce, či spíše výherkyni. A tou se stává  roubík,     která nasbírala všechna písmenka za celý uplynulý měsíc. Stává se tak vítězkou v měsíční soutěži a vyhrává poukaz na nákup spodního prádla Triumph v hodnotě 3 000 Kč. Rovněž gratulujeme a věříme, že ji získaná cena potěší.

 

A co vy, ostatní? Je vám líto, že vy tentokrát zase nic? Anebo jste se vrátili z dovolené a máte pocit, že zapojit se do soutěže, která již běží celý měsíc, nemám cenu?

 

Tak pro vás mám dobrou zprávu. V této soutěži má šanci na výhru opravdu každý. Tentokrát se nejedná o nějaké zběsilé klikání, kterým si musíte zajistit co největší počet bodů. Kdepak. Princip této soutěže je úplně jiný. Stačí, když se budete na magazín pravidelně vracet a budete automaticky získávat písmenka. Za týden jich musíte nasbírat 28 a máte splněno. Více se dozvíte v Pravidlech soutěže.

 

Nezapomeňte ani na soutěžní fotoalba. Do každého můžete vložit jednu svou fotografii a tím se vám násobí šance získat hlavní výhru. Ta se vám rovněž násobí i vzrůstajícím počtem splněných týdnů, ve kterých nasbíráte plný počet písmenek.

 

A jaká je hlavní výhra? Považte! Celých 20 000 Kč. A získat je můžete klidně i vy... vy, kteří jste stihli za celé léto nasbírat třeba jen pouhopouhý jeden týden. Skutečně. Nikdo nemůže vědět, na koho se při závěrečném losování štěstěna usměje a obdaří ho touto skvělou finanční částkou.

 

To ale není vše. Pokud jste pilňucha pilná a podaří se vám nasbírat písmenka za celé dva měsíce, máte velmi reálnou šanci vyhrát zájezd pro dvě osoby na Kanárské ostrovy v hodnotě 30 000 Kč. Zájezd poskytla CK Canariatravel.

 

Vítězné foto z fotosoutěží pak bude odměněno bezva digitálním foťákem a samozřejmě nebudou ani nadále chybět pravidelní týdenní výherci. A ještě je ve hře jedna třítisícová poukázka na prádlo Triumph pro výherce srpnové měsíční soutěže.

 

Takže – směle do toho. Tato soutěž vás opravdu nic nestojí. Stačí, když se každý den v rozmezí nejméně hodiny přihlásíte na náš magazín, a písmenka vám budou přibývat. Denně jich můžete získat maximálně 6.

 

Pokud vám něco není jasné, pročtěte si Diskuzi k soutěži, Pravidla a Nejčastější dotazy. Poznáte, že tato soutěž skutečně není žádná věda. A co je skvělé – šanci vyhrát 20 000 Kč má skutečně každý.

 

Hodně štěstí v druhém soutěžním poločase vám přeje  

 


Reklama