Máme za sebou další týden naší Velké letní soutěže anebo věrnost se vyplatí II. A tím pádem se další čtenářka stala výherkyní. Splnila týdenní limit ve sbírání písmenek a zaslouženě vyhrává kosmetický balíček.

A která že je ta šťastná? Tak pozor, fanfáry…… srdečně gratulujeme soutěživé čtenářce s nickem Ajiii!

 

Cože? Jste smutné, že vy zase nic? Nebuďte… Velká letní soutěž totiž stále běží, a to až do konce léta! A vyhrávat můžete opravdu každý týden! A nejen to, hlavní cena, kterou získá vylosovaný výherce na konci prázdnin je celých úžasných 20 000 Kč. A skvělé na tom je, že šanci máte opravdu všichni. Bez ohledu na to, kdy jste soutěžit začaly. I kdybyste byly celý měsíc na dovolené a neměly šanci zajít na Žena-in.cz, stále je velká možnost, že v závěrečném losování se štěstěna usměje právě na vás.

 

Stačí, když se vám podaří nasbírat písmenka za jeden jediný týden, a jste do hlavního losování automaticky zařazena! Tato soutěž skutečně není o klikání či o počtu otevřených stran. K tomu, abyste získali patřičný počet písmenek, stačí opravdu málo. Opakovaně se během dne v rozmezí minimálně jedné hodiny přihlásit na Žena-in.cz a písmenka vám budou naskakovat sama! Týdně je potřeba jich získat 28.

 

Takže – pokud jste ještě nezačaly a máte pocit, že to už prostě nemá cenu… nevěšte hlavu. Ujišťujeme vás, že to cenu má. A co – cenu! Hned několik cen!

 

Ve hře je 20 000 Kč, zájezd na Kanárské ostrovy, poukázky na luxusní spodní prádlo Triumf, digitální fotoaparát, hromada mlsání od Puriny pro vaše miláčky a samozřejmě – kosmetické balíčky.

 

 

Velká letní soutěž anebo věrnost se vyplatí II.

 

Hodně štěstí a zábavy při soutěžení Vám přeje Vaše

 

Reklama