Petr

  • Věk: 45 let
  • Původní váha: 120 kg
  • Výška: 184 cm
  • Rád by zhubl 15-20 kg

Před měsícem jste dostal od redakce produkty KetoMix, jak jste s nimi spokojený?
5f2be0d25a7c5obrazek.pngZe začátku jsem si musel zvyknout na chuť některých jídel, například na proteinový nápoj a rajčatovou polévku. Ale třeba omelety a kaše byly super již od začátku, protože v práci není tolik času na přípravu jídel.

Jak jste na tom nyní s váhou? Kolik se vám podařilo zhubnout?
Po čtyřech týdnech v F1 jsem snížil svoji váhu o 11 kilo. První dva týdny šla váha dolu rychleji, ale i tak jsem s úbytkem své váhy zcela spokojen.

Jak vaši změnu jídelníčku a postavy vnímá vaše okolí, jaké jsou jejich reakce?
5f2be104d2387obrazek.pngKolegové v práci si všimli, že jsem začal jíst pravidelně a zdravěji a podporují mě v tom. Ostatní v mém okolí si zase všimli, že hubnu a chválí mi to. Často se ptají, co jsem ve svém životě změnil a co pro hubnutí dělám. Má odpověď je, že za to může strava od KetoMix a i to, že více jím. A k tomu vůbec nesportuji. 

Máte před sebou ještě další 4 týdny hubnutí, čeho si přejete v tomto období dosáhnout?
V těch dalších 4 týdnech bych chtěl svoji váhu snížit ještě o dalších 10 kg a určitě chci pokračovat ve zdravějším životním stylu. A to nejen na další měsíc, ale napořád.

Baví vás propojení ve skupině, kde je vás pět a navzájem se podporujete?
Je to fajn, že v tomto projektu je nás více a můžeme se navzájem podporovat a radit si co a jak.

Jak vypadá vaše letošní léto?
Ve druhé etapě tohoto projektu jsem byl zrovna na dovolené a bylo těžší odolávat místním dobrotám a hlavně ovoci, které v dietě není povoleno. Byla to pro mě zkouška mé vůle, ale držel jsem.

Děkujeme Petrovi za odpovědi na naše otázky. Od redakce obdržel nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Nyní je na dovolené a odolává lákadlům místní kuchyně. Ve skupině na Facebooku se s námi dělí o krásné fotky i o snímky svého keto jídelníčku. Držíme mu palce a těšíme se na další úspěchy.

Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily a váháte, nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Naše články:

Reklama