Karkulka šla po lese a vidí za kládou skrčenýho vlka. „Jé, vlku, ty máš tak velké uši."
Vlk najednou vyskočí a uteče. Jenže o sto metrů dál zase vidí vlka za pařezem. Jé, vlku, ty máš tak velké zuby." Vlk zase vyskočil a utekl.
O kousek dál ho ale zase vidí skrčenýho za krmelcem. Jé, vlku ty máš tak velký oči."
Vlk už se naštval a zavrčel: Sakra, dáš už mi pokoj! Chci se v klidu vysrat."
 
Je kouzelné zrcadlo, před kterým když někdo zalže, schramstne ho dovnitř. Přijde k němu pěkná brunetka a povídá: Já myslím, že jsem nejhezčí na světě." Zrcadlo: Chramst!" Přijde k němu zrzka s brejličkama a říká: Já myslím, ze jsem nejchytřejší na světě." Zrcadlo: Chramst!" Nakonec k němu přijde blondýnka a povídá: Já myslím..." Chramst!"
 
Povídají si jednou ňadra s penisem, kdo to má na světě těžší. Ňadra: Co my z toho života máme? Celej den jsme napresovaný v podprsence, je nám vedro, dusíme se. Pak přijdem domů, a když to z nás konečně sundaj a my můžeme dejchat, tak nás trochu pomačkaj a jdeme spát." Na to penis: Jo, holky, to jste na tom ještě dobře. To já se celej den pařim nacpanej ve slipech, z obou stran mě fackujou nohama, že jsem celej bolavej. Pak přijdu domů, a když mě konečně vyndaj a já můžu dejchat, tak mě navlíknou do pláštěnky, strčej do vejtahu a vozej mě nahoru - dolů, dokud se nepobliju!"
 
S humorem Kačka.
Milá Kačko,
taky dobré, ale na Honzu nemají.
Reklama