Máme pro vás další hledací soutěž, tentokrát o skvělý parfém Something Blue od značky Oscar de la Renta! Soutěžte taky! Je to jednoduché, stačí najít 15 obrázků a výhra může být vaše!

Pravidla jsou jednoduchá a vyhrát může každá přihlášená čtenářka, která splní jednoduché podmínky. Hrajeme o skvělý parfém Something Blue od značky Oscar de la Renta! Abyste ale měly víc šancí na výhru, další dvě z vás mohou získat balíček s přípravky Neutrogena. To tedy znamená, že výhru získají hned tři z vás!

Pravidla

Celkem v patnácti článcích magazínu, které vyšly od 1. května 2013, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

oscar

Připomínáme, že k tomu, abyste měla šanci vyhrát, musíte najít všech 15 soutěžních obrázků!

O co hrajeme?

V soutěži je skvělý parfém Something Blue od značky Oscar de la Renta a dva balíčky s přípravky Neutrogena.

Something Blue

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 1. května 2013, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná ještě dnes, 10. 5. 2013 v 8.00 hodin a končí v sobotu 11. 5. 2013 v 18 hodin. Vítězku soutěže vyhlásíme v pondělí 13. 5. 2013. Hodně štěstí!

Reklama