Ano, milé čtenářky, i šestý březnový den je soutěžní. Dnes hrajeme o dvě poukázky od firmy Albi v celkové hodnotě 1 000 Kč. Přeju vám dobré ráno a lodím zdar!

Dnes nás čeká soutěžní turnaj v samolodích. Odstartoval dnes 6. března v 8:00 hodin ráno a skončí zítra, tedy ve čtvrtek 7. března v 7:00 hodin ráno.

Jak turnaj najít?

Nalistujte si na našem webu www.zena-in.cz stránku Turnaje. Najdete ji tak, že na hlavní straně kliknete v úzké horní liště na slovo Turnaje nebo kliknete rovnou na tento odkaz: turnaj. Tam uvidíte založený turnaj. Kliknete na Založit turnajovou hru, a když sjedete trochu níže, kliknete na ikonu Hrát. Zobrazí se vám hrací tabulka a můžete začít.

Pravidla soutěže

Hra se hraje jako klasické lodě na čtverečkovaném papíru, cílem je zničit všechny lodě soupeře (říká se zásah - potopená, nebo voda). Pravidla jsou jednoduchá. Najděte co nejdříve všechny lodě soupeře a snažte se je zničit co nejmenším počtem tahů. Do závěrečného losování postoupí ty z vás, které zvládnou vyhrát hru na méně než 50 tahů. Můžete hrát, kolikrát chcete.

Pozor!

K tomu, abyste mohla soutěžit, musíte být přihlášená a mít v profilu vyplněné údaje, potřebné k soutěžení. Pokud splňujete tuto podmínku, můžete se zúčastnit všech našich dalších soutěží.

Vyhlášení výsledků

Výsledek soutěže vyhlásíme ve čtvrtek 7. března ve 12 hodin.

Na vítězku čekají 2 poukázky od Albi v celkové hodnotě 1 000 Kč!

albi

RŮZNÉ SOUTĚŽE O ZAJÍMAVÉ CENY PRO VÁS V BŘEZNU CHYSTÁME NA KAŽDÝ DEN!

Reklama