Ode dneška až do neděle můžete opět hledat v naší soutěži! Cena je tentokrát sladká, výherkyně dostanou Zlaté polomáčené sušenky. Zkuste to taky!

Soutěž se jmenuje Hledejte SUŠENKY! a bude probíhat ode dneška až do neděle. Soutěžte taky! Pravidla jsou jednoduchá a vyhrát může každá přihlášená čtenářka, která splní jednoduché podmínky. Výhry jsou celkem tři, každá obsahuje balíček Zlatých polomáčených sušenek v hodnotě 1000 Kč.

Pravidla

Celkem v šestnácti článcích magazínu, které vyšly od 1. června 2013, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Ale pozor! Soutěž je rozdělena na dvě části, i když obrázek bude stejný. Přečtěte si celou novinku.

sus

Připomínáme, že k tomu, abyste měla šanci vyhrát, musíte najít všech 16 soutěžních obrázků!

O co hrajeme?

V soutěži jsou tři balíčky Zlatých polomáčených sušenek v hodnotě 1000 Kč (viz foto níže). V první části soutěže bude jedna výherkyně, v druhé budou dvě výherkyně.

zlaté oplatky

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 1. června 2013, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž trvá ode dneška do neděle. První část začínáme dnes ve 14 hodin, hledat obrázky můžete až do zítřejších 12 hodin. Druhá část pokračuje od pátku do neděle, konkrétně budete moci hledat od pátečních 14 hodin až do nedělních 12 hodin.

Hodně štěstí!

Reklama