I letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě akce Den dobrých skutků a Muž roku. Na 22. a 23. srpna 2014 je pro návštěvníky Městského divadla připraven bohatý kulturní program v podobě koncertu a letos popatnácté i exkluzivní soutěže Muž roku ČR. Celý výtěžek bude věnován na charitativní účely a to pro Ústav sociální péče v České Skalici a Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují, a dále na rehabilitaci Muže roku Martina Zacha.

Soutěž MUŽ ROKU 2014 se letos uskuteční v pátek 22. 8. 2014 od 20,00 hodin. Pánové se mohou přihlásit z celé České republiky nejpozději do 10. 4. 2014. Přihlášky mohou vyplnit na webu www.muzroku.cz. Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteří se utkají při finále v disciplínách, jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle od www.69slam.cz, volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen. Letos bude vyhlášen Muž roku ČR, a to v pořadí na prvních třech místech.

vyherciLoňská trojice vítězů: Uprostřed Muž roku 2013, Antonín Beránek, vlevo Tomáš Barthell, Muž roku magazínu Žena-in, vpravo Adam Nichtsmann

Čtěte také:

Jeden z castingů pro Českou republiku a možnost se zúčastnit Muže roku je 12. března 2014. Zájemci mohou dorazit do agentury Jaro Management, Purkyňova 2, Praha 1, kde mezi 12 až 16 hodinou mají jednu s posledních možností se přihlásit na Muže roku!

Soutěžící musí být z České republiky, musí splňovat věk 20–29 let a musí mít vyplněnou přihlášku na webu soutěže: www.muzroku.cz

Soutěž Muž roku volí opravdové muže!

soustr

Loňští finalisté

Za ty roky si soutěž získala punc exkluzivní soutěže, letošní ročník akce Den dobrých skutků a Muž roku ozdobí řada českých a zahraničních celebrit. Porota bude velmi odborná, složená ze známých celebrit a osobností z modelingu. V rámci soutěže bude i volná disciplína, která je velmi oblíbená a sklízí úspěch vždy u publika i porotců. Nejoblíbenější disciplínou zůstává promenáda ve spodním prádle.

Na sobotu 22. 8. 2014 bude připraven koncert v podobě Ivanky Jirešové, Hanky Křížkové, Daniely Šinkorové, Kamily Nývltové, Zory Jandové a dalších osobností.

Vítěz poletí opět na mezinárodní soutěž Mister International, Manhunt International a Mister Universe.

Přihlaste se a můžete zabodovat jako loňský vítěz Antonín Beránek, který se stal 6. nejkrásnějším Mužem světa a 1. nejkrásnějším z Evropy. Další vítěz, Martin Gardavský, který se stal 2. nejkrásnějším Mužem světa, proto na nic nečekejte a přihlaste muže, o kterém si myslíte, že má šanci uspět!

Pořadatelem je David Novotný za podpory agentury Jaro management Praha. Režisérem večera je Rostislav Janků.

Zdroj a foto: tisková zpráva

Čtěte také:

Reklama