63e2220bc1caaobrazek.jpg

Tento nový rekord přichází jen krátce poté, co se podle údajů AVC Revo stal Hisense s rekordními prodeji za období od ledna do října 2022 celosvětovou dvojkou v počtu prodaných TV. Hisense phttps://www.befunky.com/create/řitom dosáhl 12,06% podílu na celosvětovém trhu TV. Dodávky na trhy mimo Čínu meziročně vzrostly o 12,2 % a zaznamenaly rychlý růst zejména v Evropě, Japonsku a na rozvíjejících se trzích.

Nový rekord je výsledkem nepřetržitého úsilí o inovaci produktových řad prostřednictvím těch nejmodernějších technologií. Do budoucna se bude společnost Hisense zaměřovat především na prémiová řešení, která povýší zákaznický zážitek na ještě vyšší úroveň.

Zákazníci se tak mohou těšit na nové vyspělé smart televizory typu QLED, ULED, mini-LED a OLED. Ale také na další špičkové laserové TV se třemi paprsky a ultrakrátkou projekční vzdáleností. Průkopnickou roli Hisense na náročném trhu laserových TV stvrzují futuristické projekční technologie se 1700 souvisejícími patenty i čerstvě navázaná strategická spolupráce s firmou Leica.

63e2223a7568fblobid0.jpg

Hisense zaujal i na nedávném mistrovství světa ve fotbale FIFA World Cup Quatar 2022, kde byl přítomen jako oficiální sponzor mj. i obvodovým systémem LED displejů pro zobrazování reklam se sdělením: „Hisense TV: číslo 1 v Číně, číslo 2 na světě.“

I v této další kategorii, tedy v kategorii komerčních smart displejů určených pro B2B zákazníky, Hisense velmi rychle a významně posiluje svoji tržní pozici. Jde o komerční displeje určené nejen pro využití v interiéru, ale i v náročných venkovních podmínkách s působením všech povětrnostních vlivů - od střídání teplot až po srážky a vítr. Nacházejí využití především v maloobchodě, ve sportu, zdravotnictví, školství nebo v dopravních systémech či veřejném prostoru. Nejnovější 4K komerční displeje byly představeny i na nedávném prestižním veletrhu spotřební elektroniky CES 2023 v americkém Las Vegas.

www.hisense.com
63e2223eb6324obrazek.jpg