V rámci akce Ženy-in „Splněná přání“ můžete spolu s Melanií sledovat, jak postupně pronikne do tajů Tarotových karet i magie a základů astrologie přesně tak, jak si to přála.

Spolu s Jazuzinkou, Angelikou Devil, Nehodičkou a dalšími to bude i Melanie, která časem může i vám odpovědět na otázky.

sk

V Tarotové škole, kterou společně navštěvují, se doufám naučí přesně to, co si přejí.

Kéž by přinesla jejich osobnosti širší pohled na svět a obohatila je o vědomí, že vůči osudu nejsme úplně bezmocní a mnoho věcí si lze udělat jednoduššími.

Že kouzla fungují a že dnes za jejich znalost a využití k pomoci druhému neskončí vyobcovány ze společnosti, nebo dokonce v hrnci s horkou polévkou. :-))

Naučí se číst v Tarotu, runách, slunečních znamení, z životního čísla nebo i křišťálové koule. Budou umět poradit i malé kouzlo, které neublíží, a prohlédnout si vaši auru.

Čarodějky tu totiž byly, jsou a budou, a evidentně se úspěšně množí, a to je dobře. Jsou tu přece hlavně od toho, aby pomohly tam, kde je právě pozitivní magie tím pravým prostředkem.

Melanie: Jako první jsem spala s Věží

dPosílám všem první úžasné dojmy z mého splněného přání Ženě-in. Moc jsem si přála naučit se vykládat karty. Trošku jsem s nimi koketovala už předtím, pouze s knížkou v ruce a trošku s intuicí.

První hodinu výuky jsem absolvovala u Míši, vybavená kartami a chutí se to naučit. Velmi mě překvapilo,co jsem o kartách vůbec nevěděla, co za skryté symboly se tam skrývá.

Míša mi dala pár základů,co musím znát, co se týče znamení, živlů a už i některých karet. Za úkol jsem dostala každý den s jednou kartou z arkány spát!

Jako první jsem si vytáhla Věž.

Celou noc jsem špatně spala, na prsou jako by mi ležel těžký balvan a pořád jsem se budila. Sny jsem měla divoké.

Velmi mě to překvapilo, protože jsem fakt netušila, jak může karta pod polštářem ovlivnit mé cítění. S dalšími kartami už to bylo lepší. Každý den jsem si napsala, co se mi s kterou kartou zdálo.

Po prvním sezení u Míši jsem byla všeho tak plná, že jsem nebyla schopna číst si časopis, karty mě úplně pohltily. Kdo tomu nerozumí, zdá se mu, že naučit se vykládat karty je jistě jednoduché. Ale není to tak.

Patří k tomu schopnost empatie, znalost karet, živlů, povah znamení, atd. Prostě taková velká psychologie.

Těším se už na další sezení a moc mi držte palce, ať mě karty fakt osloví tak, abych jim dokázala rozumět a umět poradit. Díky, ahoj,
Melanie


Dnes mají ženy další hodinu. Mel je skvělá a plná elánu, naslouchá a je v kontaktu. Vlastně musím říct, že mám štěstí. Všechny ženy, které chodí, jsou bezvadné a já se na ně pokaždé moc těším.

Nejvíc zajímavé je, že jedna je Štír, další Býk, jiná Blíženec a tak dále, prostě směs. Je úžasné pozorovat, jak každé znamení uchopí tenhle model jinak - ne někdo hůř a jiný líp - prostě jinak.

A je to logické a je to dobře. Čím vít to bude „z ní“, tím víc to bude pravda.

Ženy, už se na vás těším!

6d

Reklama