Proti plastické operaci ňader je také čtenářka Snížek. Jaké jsou její důvody, to se dočtete v příspěvku, který zaslala k dnešnímu tématu. Najdete ho v této novince...

Proč je čtenářka Snížek proti plastické operaci poprsí? Zjistíte to z následujících řádků, které zaslala k dnešnímu tématu...

OPERACE NIKDY

Mívala jsem mindráky z mých nulek prsou.Měla jsem představu,že prsa jsou to jediné,co chlapa zaujme,takže nemám šanci a snad se díky tomu ani nevdám.Časem jsem zjistila,že i tak je o mne zájem.Když jsem se seznámila s budoucím manželem,měla jsem na sobě žlutý přiléhavý rolák a v něm to vypadalo,že mám i větší prsa.Byli jsme spolu napřed jen kamarádi,postupně jsme si byli víc blízcí,takže chvíle pravdy nastala až po delší době.Protože on přede mnou chodil s holkou,která měla prsa pětky a měkké,ty se mu až hnusily,tak moje tvrdé citronky se mu líbily.Nebylo třeba nic řešit,ale pokud by po mně chtěl abych si je šla zvětšit,raději bych se s ním rozešla.Pokud jsem ho zaujala taková,jaká jsem,proč něco měnit.Jestli jsem se mu nelíbila,může hledat dál.Časem po dětech mi beztak narostly,celkově jsem nějak nabobtnala.Takže postupem času jak se prsa měnily,užil si různých velikostí,o nic nepřišel.
Umělá prsa se mi nelíbí,není to ono,nejsou přirozená a je to často poznat na první pohled,ani manželovi se nelíbí.Navíc proč zbytečně trpět a riskovat komplikace.Přírodní jsou přece jen nejhezčí.

Snížek

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Jaký máte názor na plastickou operaci ňader, milé čtenářky? Odsuzujete ji? Podstoupila byste ji? A kdyby vám to partner rozmlouval, nebo si to naopak přál, uposlechla byste ho?

Anebo máte s plastikou ňader nějaké vlastní zkušenosti?

Napište mi svůj postoj k plastice poprsí jako příspěvek k dnešnímu tématu. Vyhraňte se! Svůj příspěvek zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat heslo. Pokud chcete mít šanci na dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena

Reklama