Adriana rozhodně nepochází z věřící rodiny a ani ona sama si k Bohu dosud nenašla cestu. S milostným životem začala už v patnácti letech a od té doby vystřídala docela dost sexuálních partnerů. V historii má jak vážné vztahy, tak povyražení na jednu noc. Ráda by se usadila, založila rodinu, ale stále se jí nedaří najít toho pravého.

wed.jpg
Foto: Shutterstock

„Během let mi sex trochu zevšedněl. U některých svých bývalých jsem navíc měla dojem, že mě mají jen na to jedno. Teď jsem se rok a půl s nikým nemilovala a zařekla jsem se, že do postele vlezu až se svým manželem. Je to taková moje osobní výzva a dejme tomu i očistná cesta. Chci ze sebe setřást všechny vzpomínky a začít znovu s čistým štítem. Muže, které potkávám, ovšem moje rozhodnutí zatím jen odrazuje,“ popisuje Adriana.

Někteří na Adrianu tlačí, ať své rozhodnutí změní. Tvrdí jí, že to s ní myslí vážně, ale sex k životu prostě potřebují. Jiní jí to odkývají, slíbí, že nebudou naléhat, ale po pár týdnech randění to stejně nevydrží. A pak jsou tu také ti, kteří Adrianu považují za blázna a okamžitě se s ní rozcházejí.

„Nikdy jsem nečekala, že budou chlapi z mého rozhodnutí skákat radostí, ale docela mě překvapilo, že se za rok a půl nenašel žádný, kterému bych stála za to, aby kvůli mně počkal, snažil se mě víc poznat, a kterému bych stála za to, že se na nějakou dobu také vzdá sexu,“ tvrdí mladá žena.

Okolí včetně jejích kamarádek ji má také za blázna, ale ona je ochotná čekat na toho pravého klidně roky. „Jsem taková, že když se pro něco rozhodnu, jen tak to nevzdám, připadala bych si jako slaboch. Neříkám, že nemám občas na sex chuť, ale upnula jsem se k myšlence, že do dalšího se pustím jedině jako vdaná paní,“ uzavírá.

Zdroje: respondentka Adriana

Čtěte také: