V tomto článku si můžete přečíst další recenze testerek. První část recenzí najdete v tomto článku: Čtenářky testují čisticí a dezinfekční prostředky značky Lysoform, jak jsou s nimi spokojené?

Hana K.
Máme velký byt, dvě děti a psa, takže si dovedete představit, že úklid je u nás na denním pořádku. Proto bych chtěla poděkovat za možnost testování čistících přípravků Lysoform. Jak Lysoform čistič na podlahy, tak Lysoform dezinfekční sprej  jsem využila opravdu často, stejně tak i malý desinfekční gel na ruce. Čistící síla je velmi upokojivá, hlavní je pro mne i propojení s desinfekcí.

Jana B.

Testování mě bavilo, protože hygiena domácnosti je pro mě důležitá. V této nejisté době, kdy je riziko nákazy všude jsem byla velmi ráda, že Lysoform nejen čistí, ale také hubí viry a bakterie. Musím pochválit čistič na podlahy a čistič na kuchyně, oblíbila jsem si je a budu si je kupovat dál. Jsem s nimi moc spokojená, čistí dobře, není nutné použít větší množství. Malý gel mám v kabelce, protože si často desinfikuji ruce. Už jsem Lysoformy doporučila i mé mamince, je seniorka a pro ní je desinfekce ještě důležitější.

Olga H.
Čističe mi přijdou velmi dobré, uklidila jsem s nimi skoro celý byt. Mají hezké obaly, příjemně voní a ze zkušenosti musím říci, že čistí dobře a uspokojivě. Velkým benefitem je pro mě to, že fungují i jako desinfence, takže zároveň zbavuji domácnost bakterií a virů.

Karin E.

Z testování jsem měla radost a ráda se podělím o svou zkušenost. Obaly jsou moc hezké, působí na mě čistě, stejně tak i vůně. Oceňuju desinfekční složky, protože dneska je to velmi důležité. To, jak čístí je super, jsem s nimi spokojená.

Děkujeme všem čtenářkám za jejich recenze, zde je shrnutí, jaké jsou přípravky, které měly možnost vybrané čtenářky testovat:

 

Čisticí a dezinfekční prostředky značky Lysoform s více než 120letou tradicí fungují na bázi kombinace benzalkoniumchloridu a kyseliny mravenčí, díky čemuž účinně odstraní až 99,9 % bakterií, plísní a virů* ve vaší domácnosti.

Zároveň, na rozdíl od prostředků na základě chloru, jsou šetrné k jednotlivým povrchům, odstraňují nečistoty a nepříjemný zápach. Ten vystřídá příjemná svěží vůně.

Lysoform nabízí hned několik výrobků k úklidu celé domácnosti, které jsou navíc účinné proti viru SARS-CoV-2:

čistič na kuchyň, čistič na koupelnu, dezinfekční čistič na podlahy a dezinfekční sprej.


Lysoform čistič na kuchyň
Udržujte svou kuchyni v dokonalé čistotě. Nový čistič kuchyně se postará o perfektní dezinfekci, kdy zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*. Novinka se vyznačuje hloubkovou čistící silou s vysokým odmašťovacím účinkem. Bonusem, který hospodyňky ocení, je příjemná vůně. Použití čističe je velmi jednoduché. Pokud chcete čistit: nastříkejte na povrch a nechte působit 15 minut. Následně setřete navlhčenou utěrkou.

Lysoform čistič na koupelnu
Novinka se postará o perfektní dezinfekci (zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*) a dokonalou čistotu vaší koupelny. Hloubkově čistí, odstraní vodní kámen, jakož i nečistoty a zbytky mýdla v koupelně. Jeho použití je stejně jednoduché jako v případě čističe kuchyně. Pokud chcete čistit: nastříkejte na povrch a nechte působit 15 minut. Následně setřete navlhčenou utěrkou.

Lysoform čistič na podlahy
Pro dokonale čisté podlahy ve vašem domově vyzkoušejte novinku Lysoform čistič na podlahy. Je vhodný na všechny typy omyvatelných povrchů, na kterých zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*. Může být použit zředěný nebo neředěný. Dezinfikuje a odstraňuje nečistoty na podlahách, omyvatelném povrchu v kuchyni a koupelně, a navíc zanechává příjemnou svěží vůni.

Lysoform dezinfekční sprej
Lysoform dezinfekční sprej je každodenní víceúčelový čistič, který lze použít k dezinfekci téměř všech tvrdých povrchů a předmětů u vás doma i na cestách. Pomáhá chránit vaši rodinu před nemocemi tím, že zabraňuje šíření škodlivých bakterií a virů. Antibakteriální čistič odstraňuje až 99,9% bakterií, plísní a virů*. Lze ho použít na různé povrchy v domácnosti, včetně umyvadla, vany, sprchového závěsu, zrcadla, dlaždic, desek, herních ploch pro děti, odpadkových košů, klik dveří, nábytku a oken. Lze také použít jako čistič na podlahu.

Biocidy používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

*Virucidní účinnost proti obaleným virům.

Náš článek

Reklama