Do testování se zapojila naše redakce a 15 testerů - čtenářek a čtenářů, chovatelů koček. Těm bylo zasláno krmivo dle jejich výběru. Poprosili jsme je o vyplnění dotazníku s tím, jak dopadlo jejich testování, jaká je jejich recenze nového superprémiového krmiva pro kočky Calibra Cat Verve. V tomto článku si můžete přečíst sedm dalších recenzí. Všem, kdo nové superprémiové krmivo testovali, děkujeme za recenze a odpovědi v online dotazníku.

Jaké jsou další recenze testerek a chovatelek koček, které s námi testovaly superprémiové krmivo Calibra Cat Verve?

Tereza T.
Testovala: Calibra Cat Verve Adult Herring pro dospělé lovce

Celkově jsem s krmivem Calibra Verve velmi spokojená. Má skvělé složení, opravdu velký obsah čerstvé ryby a žádné náhražky. Krmivo i krásně voní a kočičákovi moc chutnalo. Hned při prvním ochutnání se na něj vrhnul a doslova hltal. Jediné mínus je, že nelze mít nasypáno a k dispozici v misce, kdykoli si vzpomene, je asi tak dobré, že je miska vždy hned prázdná, a proto je třeba myslet na dávkování. Je roztomilé, jak kocourek u prázdné misky žebrá a jak si po naplnění vrní. Děkujeme za možnost otestovat toto prémiové krmivo, jsme z něj oba nadšení.

Alena Z.
Testovala: Calibra Cat Verve Adult Herring pro dospělé lovce
Jsem moc ráda, že moje kočka mohla testovat Calibra Cat Verve Adult Herring. Krmivo je bez obilovin a obsahuje čerstvé maso, což oceňuji. Vitamíny a minerály jsou vyvážené, a tak má krmivo vše pro správnou výživu koček. Naší kočičce moc chutná a je spokojená, co víc si můžu přát. Děkuji za možnost vyzkoušet, myslím, že u těchto granulek již zůstaneme.

Tereza S.
Testovala: Calibra Cat Verve Adult Herring pro dospělé lovce
Testované krmivo nám udělalo radost. Máme dva čerstvě dospělé zrzavé kocourky, kteří běhají venku a domů se přijdou pomazlit a najíst. Krmivo jim chutnalo, nasypanou misku snědli do posledního drobku. Líbí se mi složení, jsem ráda, že kromě toho, co si určitě uloví, jim dáváme kvalitní granule. Budeme si je kupovat i do budoucna.

Andrea K.
Testovala: Calibra Cat Verve Adult Chicken & Turkey pro dospělé kočičí jazýčky
U nás doma je již tradicí chovat kočky, aktuálně s námi společně bydlí dva kocourci a jedna kočička. V průběhu let, co je chováme, jsme vyzkoušeli spoustu různého krmiva. Víme ze zkušenosti, že každé kočce chutná něco jiného. Proto jsme uvítali možnost otestovat  krmivo Calibra. K našemu překvapení se naše kočky bez rozdílu na připravenou misku vrhly a rychle jí vyčistily. Krmivo co jsme kupovali do teď nezpůsobilo v kočičích řadách takové pozdvižení. Vypadá to, že složení Calibra bylo přesně namícháno a naladěno pro kočičí chuťové buňky, alespoň u našich miláčků to platí do puntíku! I velikost granulek je vyhovující, kočky se nemusí tolik namáhat s kousáním.

Bohumila V.
Testovala: Calibra Cat Verve Adult Chicken & Turkey pro dospělé kočičí jazýčky
Chtěla bych se podělit o recenzi naší spokojené kočičky Mii. Měla jsem možnost vyzkoušet granule Calibra Cat Verve Adult Chicken & Turkey pro dospělé. Už když jsem přinesla granulky domů a otevřela balení krmiva, naše Mia se vesele motala okolo granulí a nemohla se dočkat, vonělo jí to. S takovou chutí se do granulek pustila, bylo na ní vidět, že jí chutnají. Mohugranulky doporučit. Mají složení, co dospělé kočky potřebují.

Jarka K.
Testovala: Calibra Cat Verve Sterilised Herring pro mlsné šelmy po kastraci
Moc děkuji za možnost testování granulek Calibra Cat Verve Sterilised Herring pro mlsné šelmy po kastraci. Naše kočička Nelinka se do nich pustila s chutí. Měla jsem trošku obavy, protože preferuje kapsičky, ale tyto granule jí chutnaly. Jsou křupavé, Nelinku u jídla bylo slyšet i ve vedlejší místnosti …. Rozhodně tohle krmivo doporučuji.

Všechny uvedené testerky napsaly, že byli s krmivem, které si vybraly k testování, spokojené a doporučily by je dalším chovatelům. Také všechny shodně uvedly, že jim záleží na kvalitě složení krmiva a u značky Calibra Cat Verve ho oceňují. Jsme rádi, že spokojenost s krmivem se potvrdila u všech testerů a testerek.

Calibra je značka stvořená týmem chovatelů a veterinářů pro náročné chovatele psů a koček. Zaměřuje se na veterinární diety, prémiová a superprémiová krmiva. Má pověst spolehlivého pomocníka a cílí na nejvyšší segmenty trhu, kde je synonymem kvality. Domácím mazlíčkům chutná. Odborníci ji neváhají doporučit. A z chovatelů dělá páníčky snů.


Více najdete na Mojecalibra.cz. Calibra Cat Verve svou nabídkou uspokojí každého chovatele koček.

Naše články:

Reklama