Myslíte, že jsem udělala dobře?
 
 
Předem se omlouvám, že píšu mimo téma, ale nějak mi to nedá a pořád na to musím myslet....
 
 
Včera jsme šli jako vždycky s dětmi na procházku a cestou jsme uviděli na silnici malýho bílýho pejska, byl nádhernej, stál přikrčenej uprostřed silnice a auta na něj troubila, nebyl schopnej hnutí, tak jsem se rozhodla, že ho vezmu, bylo mi ho strašně líto. (3dala)
 
Byl tak hodnej, stulil se mi do náruče a už ode mě nechtěl. Přemýšlela jsem, co s ním, a první, co mě napadlo, byl veterinář. Tak jsem se dohodla s manželem, aby došel pro auto, děti jsem dala k rodičům a pejska jsme odvezli ke známému veterináři. (16náhradu)
 
Prohlídnul ho a zjistil, že je to zdravá, vyděšená fenka, nejspíš to byla malinká pudlice. Říkal, že je tak tři dny venku, tak ať ji odvezeme na městskou policii. Manžel si ji chtěl nechat doma a vyvěsit plakátky s fotkou po městě, ale já jsem měla strach, mám dvě malinký děti, bydlíme v bytě 2+1 a nevím, jestli bych byla schopná se o ni dobře postarat a k tomu uhlídat děti, aby pejska netrápily, nebo naopak aby je fenka nepokousala.
 
Dohodli jsme se tedy a odvezli fenku na policii, kde si ji vzali s tím, že ji odvezou na záchytnou stanici. (13pro)
 
Dneska na tu nebohou fenečku pořád myslím, byla bych nerada, kdyby zůstala někde v útulku, a doufám, že už po ní majitel pátrá, takže bude brzy doma.
 
Myslíte, že jsem udělala dobře? Přemýšlím, že bych po neděli zajela do útulku a zjistila, co s ní je? Pořád vidím ty její smutný, vyděšený očička ....  (4iluze)
 
Jana
 

Že píšeš mimo téma vůbec nevadí, tvým pocitům velmi rozumím. Ale pokud ho nemůžeš mít doma, tak jsi udělala jedině správnou věc.