Chcete si trochu rozveselit pošmourné zimní dny a přitom se ohřát? Mám pro vás tip na hravé módní doplňky. Pletené čepice a palčáky inspirované zvířátky.

čepice

Když jsem poprvé viděla tyhle rozverné doplňky, okamžitě mě napadlo vám je předložit jako sousto do diskuze. „Ta Svobodka se už asi úplně zbláznila. Kam bychom asi tak tyhle ulítlé modely nosily? Už se vidím, jak přijdu ráno do kanceláře s kravičkou na hlavě. Kolegyně by v lepším případě vyprskly smíchy, v horším by rovnou volaly „Chocholouška“. O reakci šéfa ani nemluvě. Děkujeme pěkně, tohle není nic pro nás. Snad tak na masopustní průvod...“

Uznávám, že tahle móda není pro usedlé dámy, které potřebují reprezentovat. Spíš se hodí pro děti, mladé dívky se smyslem pro humor, nebo bláznivé recesistky.

čepice

Ale možná by se našla příležitost, jak se vyblbnout a využít nápad. Jednou jsme s kamarádkou přemýšlely, jak se poznat v davu, když s partou vyrazíme na lyže. V té změti sportovně sladěných a vlastně docela jednotvárných doplňků by tyhle legrační čepice mohly posloužit jako dobrá identifikace.

Klidně bych do toho šla. A když někoho předběhnu ve frontě na vlek, bude mít alespoň ulehčenou situaci, jak mě pojmenovat. Cha cha!

Reklama