Sice bych to přiznávat neměla, ale nejvíc alkoholu jsem vypila mezi 16-18 roky.

 

Byl mým věrným společníkem na každotýdenních diskotékách.

 

Bez něho mi to na diskotéce prostě „nešlo“. Bez něho jsem byla nesmělá, jen jsem koukala kolem sebe a nic a po pár panácích milovaného fíkovýho Jelcina jsem rázem byla neodolatelná, vysmátá, prostě pohodička.

 

Jenže, pak mi to začínalo přerůstat přes hlavu. Potřebovala jsem těch panáků čím dál tím víc. Dokonce už jsem to začala míchat s práškama, aby to rychleji účinkovalo. A padala jsem a padala.

 

Ale naštěstí jsem se z toho dostala. Teď nepiju vůbec, nějak jsem si vsugerovala, že mi ten alkohol nechutná.

 

I když někdy je ta chuť tak velká. Někdy mám ten pocit, že mě ta drsná realita života úplně převálcuje. Vždycky si vzpomenu, jak je pohled skrz alkoholové opojení na svět tak krásný, bez problémů, bez starostí, jen si člověk užívá a dělá jen to, co chce. A toho se bojím nejvíc, že jednou podlehnu té lákavé myšlence a budu v tom zase lítat, a to nechci.

 

Hodně věcí si díky opicím z té doby nepamatuju, ale i to, co si pamatuju, mi není zrovna příjemný. Protože čím víc jsem byla opilejší, tím jsem byla přímo sexuálně chtivá – to bych se teď uplatnila ve VyVolených, po pár skleničkách mi ani nevadili diváci, prostě jen sex, sex, sex s kýmkoli, kdo byl alespoň hezký (a to po pár panácích byl snad skoro každý) a chtěl taky, a někdy to dokonce byla i holka.

 

Teď mám radši všechno pod kontrolou a vyhlásila jsem válku alkoholu a ZATÍM vyhrávám.

 

čtenářka

 

Milá čtenářko, tak to je moc dobře, že už to máš pod kontrolou. :o)) Ale aspoň sis užila, co? Díky za Tvůj příspěvek.

 

Dnes se s Vámi loučíme. Obě dvě - Meryl i Nioneta. Spravedlivě jsme se podělily o dnešní editorskou službu a zítra se na Váš již těší Radek Kříž. Zcela nesolidárně ho v tom necháme samotného... což mu ale vůbec nevadí. Je opravdu šťastný, že se konečně dočkal a bude se s Vámi po celou středu veseliti.

 

A vybral pro vás na zítřek opravdu šťastné téma! Budete si s ním totiž povídat o štěstí ve všech možných podobách. Kdy jste se cítily šťastné, co vám způsobí příliv této nádherné emoce, co si pod slovem štěstí představujete...

 

Pište mu na náš redakční e-mail své šťastné příběhy. Bude šťastný on, šťastné budete i vy... a nebude Vám vůbec, ale vůbec nic chybět.

 

redakce@zena-in.cz

 

Šťastný zbytek dnešního dne Vám přejí dnešní editorky

Reklama