A došlo i na příspěvek od čtenářky s nickem Dajrin. Podzim považuje za nejkouzelnější roční období a jako důkaz nám posílá i „kouzelné“ fotografie.

Dobrý den,
moc ráda zasílám příspěvek k dnešnímu tématu. Podzim je z mého pohledu nejkouzelnějším ročním obdobím. S nadšením se procházím spadaným medovým listím, vzhlížím k nebesům skrz pestře zabarvené koruny stromů a kochám se barvičkami, které na své paletě umí jedinečně namíchat právě podzim. Ach..., jak romantické a poetické zároveň.

Z posledního říjnového rodinného výletu jsem si přivezla spoustu zážitků, i velké množství fotografií, z nichž vybrat jen čtyři je opravdu těžký úkol. Jeli jsem s rodinou do lesů v Jeseníkách, nasbírali houby, prošli se na čerstvém vzduchu, který nám v Ostravě tak zoufale moc chybí. Cestou zpátky jsme navštívili mimo plán i Karlovu Studánku, kde jsem byla poprvé v životě a rozhodně toho nelituji. Ba naopak... Nádherné klidné prostředí, zajímavé stavby, vše umocněné právě podzimní atmosférou. Měla jsem pocit, že jsem se ocitla v jiném světě. Pokud bude příležitost, s radostí se tam ještě jednou podívám...

Přeji všem hezký slunečný den a příjemně strávený nadcházející podzimní víkend.

Dajrin

Pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

A takto jsem si letošní podzim nafotila... od pohledu k nebesům až po pohled do hebkého lesního mechu.

pohledk

pohled k nebesům

stud

Karlova Studánka / fontánka

S

Karlova Studánka

mech

v mechu

______________________

V Karlově Studánce jsme byli letos na jaře. Byla jsem nadšena tou krásou. Děkuji také za podzimní pohled na toto jedinečné prostředí. A děkuji za všechny vaše pohledy, odshora až dolů, do mechu :)
Krásný podzim
Saša

Téma dnešního dne: Krásy podzimu

Pod hlavičkou: Krásy podzimu posílejte své příspěvky na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Důležité UPOZORNĚNÍ: prosím posílejte nejvýše 4 fotografie, více jich z časových důvodů nezveřejníme.

Jedna ze čtenářek – fotografek obdrží pěkný dárek: dvě knihy / Prohlédni si tu zemi a po cestě nasbírej houby :)

houby

Reklama