První příspěvek přišel od naší čtenářky Dajky, která se při rozbalování dárku od svého manžela pěkně urazila. Proč? To už se dozvíte, když kliknete.

Ahoj Sašo a čtenářky ženy-in.

Nevhodný dárek jsem dostala o Vánocích.
Už od dětství jsem trochu ochuzená, protože jsem se narodila 28. prosince a rodiče moje narozeniny brali jedním šmahem s Vánoci. Stejně tak i manžel, který se mi ale snaží dát i nějaký dárek navíc a napíše na něj: K NAROZENINÁM. Většinou jde o nějakou drobnost, kosmetiku nebo knížku, ale i to potěší, nikdy jsem nevyžadovala drahé dárky.

Až letos se manžel opravdu plácnul přes kapsu a koupil mi zimní bundu, po které jsem tajně toužila a jen tak při procházce jsem mu ji jednou ukázala ve výloze. Byla dost drahá a tak jsem se na ni jen smutně podívala a šli jsme dál. Jaké bylo moje překvapení, když jsem našla bundu pod stromečkem, zabalenou s nadpisem K NAROZENINÁM! Při rozbalování mi svítily oči vzrušením, dala jsem manželovi obrovskou pusu a byla jsem hrozně šťastná, že mi ji koupil. Aniž bych se podívala na velikost, hned jsem běžela k zrcadlu, že si ji zkusím a představovala jsem si, že budu stejně svůdná jako ta blonďatá figurína ve výloze.

Ale to jsem se spletla. Bunda na mě visela jak na strašákovi a omotala bych se v ní dvakrát. Hned za poděkováním následovaly výčitky, jestli jsem tak tlustá. Manžel mi řekl, že si tu bundu pořád prohlížel a zdála se mu přesně na mě. Řekla jsem mu: Vždyť je to jak na slona!!!! a pěkně jsem se urazila.

Ale nebudeme si přece kazit Vánoce, nakonec jsem se přestala zlobit a že si půjdu po novém roce vyměnit velikost. Šla jsem do obchodu hned v tom týdnu po Vánocích, ale měly inventuru, tak jsem tam šla hned ve středu, ale bundy v menší velikosti už byly vyprodané. Buď si mám vzít jinou bundu a nebo že mi vrátí peníze. Žádná jiná bunda se mi tak nelíbila a tak jsem si vzala peníze a nakonec jsem ráda, stejně není žádná velká zima, ani bych ji neponosila a za peníze jsem si koupila kávovar na presso, po kterém jsem už roky toužila.

Vaše Dajka

pozn.red: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

… a kdyby by Ti náhodou bez té bundy byla zima, můžeš si alespoň uvařit horké pressíčko ))
Dajko, děkuji, že jsi napsala a pozdravuj manžela.
Saša

Téma dnešního dne: Nevhodné dárky

  • Stalo se vám někdy, že jste byly obdarované nevhodným dárkem?
  • A co jste s ním dělaly?
  • Od koho a při jaké příležitosti jste nevhodný dárek dostaly?
  • O jaký „dárek“ konkrétně šlo?
  • Přimhouřily jste oči a dárek jste si nechaly?
  • Hodily ho na věky věků do skříně?
  • Daly někomu jinému?
  • Vyměnily?

Veselé i vážné historky ohledně nevhodných dárků pište
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme (doufáme, že vhodným dárkem), a to vlasovým šamponem od ORIFLAME (s vůní grepu) a s vůní pomeranče zase dostanete hydratační krém od RYORU.

darekkk

Reklama