Tahle otázka mě zaskočila. Vždyť je polovina července! Všude musí být plavek nepřeberně a ještě k tomu ve slevách. Jenomže opak je pravdou. I když letní sezona vrcholí, sehnat nové plavky je prý nadlidský výkon.

plavky

Co jsem se vrátila z dovolené, nestačím se divit. Jako by se za těch čtrnáct dní všechno zbláznilo. Nejen počasí, ale i nabídka v obchodech spíš připomíná podzim. Je to zákon schválnosti. Když si chcete v polovině července koupit plavky, je docela možné, že narazíte. Včera jsem se na tohle téma bavila s dcerou. Za týden se chystá odjet k moři a myslela si, že koupě plavek nebude problém. A proč také, v polovině července.

Vypravila se na nákupy a byla zaskočena. Ve speciálních „plavkových“ obchodech je to nejlepší probráno a v těch ostatních, kde jsou plavky jen doplňkovým sezonním zbožím, se už chystají  podzimní kolekce. Tomu se nechce ani věřit. Proč nám to dělají? Copak už léto končí?

plavky

Věřím, že ne, že se jen špatně dívala a že je stále čas si nové plavky pořídit. Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Už jste si letos nějaké pořídila?

Pokud ne, tak se podívejte na pár zajímavých kousků. Co takhle plavky připomínající madeiru?

Čtěte také:

Reklama