de1.jpg

V nabídce na stránkách www.dailymix.cz jsou jak snídaně a svačiny, tak hlavní jídla a mnoho dalších chutných low carb potravin. Kromě jídel lze na stránkách najít i mnoho užitečných informací k nízkosacharidovému stravování včetně zajímavých receptů.

„Ketonovou dietu je možné držet jen po určitou dobu. Nám jde ale o to, aby si naši klienti udrželi zdravý životní styl i po jejím ukončení. Přechod na low carb stravování je tak pro většinu z nich přirozenou volbou. Chtěli jsme jim nabídnout něco, co jim výběr vhodných potravin usnadní. A nejen jim. Značka DailyMix je určená pro všechny nadšence do low carb stravování, ale i pro ty, kteří si chtějí dát třeba jen zdravou svačinu,“ říká marketingová ředitelka KetoMix Eva Sroka, a dodává: „Nabídku výrobků plánujeme neustále rozšiřovat. Nízkosacharidové stravování totiž pomáhá nejen při hubnutí a udržování váhy, ale dokáže také pozitivně ovlivnit zdravotní stav.“

61499e905a9fcobrazek.png

DailyMix nabízí zdravou nízkosacharidovou alternativu k běžným potravinám. Všechna jídla skvěle chutnají a pomáhají k tomu cítit se fit. Neobsahují žádný cukr, a pokud jsou doslazována, tak čistě přírodně – například stévií. Nabídka je bohatá – od proteinových kaší, palačinek nebo granoly ke snídani; přes svačiny ve formě ovocných pyré, smoothie či sušených mas; až po proteinové omelety, polévky, těstoviny a rizoto jako hlavní jídla. Kromě toho lze pod značkou DailyMix najít i různé nízkosacharidové dresinky a omáčky nebo oříškové krémy.

Nízkosacharidové stravování je stále populárnější. Pro miliony lidí na celém světě jde o životní styl. Díky snížení množství sacharidů v jídelníčku lze nejen shodit přebytečná kila, ale také vyřešit celou řadu zdravotních problémů spojených s nadváhou a obezitou.

Proč se stravovat nízkosacharidově?

da3.jpg

Váha jde dolů.

Jde o rozumné hubnutí. Díky navýšení příjmu proteinu a zdravých tuků navíc bez pocitu hladu. Pocit sytosti po jídle se prodlouží. Postupně zmizí chuť na sladké. Nedostavují se ani tzv. „vlčí hlad“, nájezdy na ledničku nebo nutkání se přejídat.

Zlepší se zdraví.

S úbytkem kilogramů se zlepšuje celkové zdraví organismu. Snižují se rizika onemocnění některou ze závažných civilizačních chorob, jako jsou cukrovka, infarkt nebo mrtvice.

Nízkosacharidová strava může pomoci s akné, s problémy se zažíváním, s krevním tlakem nebo s migrénou.

Přibude energie.

Tělo nemusí bojovat s přemírou sacharidů, které ukládá na tuky. Po jídle se nedostavuje ospalost a útlum. Nízkosacharidová strava také zlepšuje kvalitu spánku a celkovou psychickou kondici.

Více na DailyMix.cz
61499d286f364obrazek.png

Reklama