dagrmar-FB.jpg

Foto: Profimedia

Finálového galavečera Schwarzkopf Elite Model Look 2022 se zúčastnila celá řada známých osobností nejen ze světa modelingu. Mezi nimi byla i bývalá první dáma Dagmar Havlová. Ta do prostor Španělského sálu vynesla zářivě růžovou róbu od českého designéra Jakuba Ponera.

Výrazná rozevlátá róba sahající až na zem s rolákovým výstřihem a průsvitnými rukávy byla u krku na jedné straně ozvláštněna mašlí, která jí dodávala šmrnc. Devětašedesátileté herečce tato barva, která je letošním hitem a barvou roku značky Valentino, moc sluší a ukazuje, že se ji nemusí bát nosit ani ženy ve vyšším věku.

Dagmar Havlová správně zvolila sepnuté vlasy, aby v šatech, které jsou až ke krku, hezky vynikla její tvář. Šperky pak zvolila sofistikované a nepříliš výrazné, aby neodváděly pozornost od oděvu. Za pochvalu rozhodně stojí i psaníčko ve stejné barvě jako šaty. Na nohy pak bývalá první dáma obula třpytivé špičaté fialové lodičky.

Ačkoliv měla vedle sebe po celou dobu večera výrazně mladší doprovod, rozhodně ji nezastínil a Dagmar vedle něj jen kvetla a rozdávala úsměvy na všechny strany.

FotosJet.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Autorka článku, Instagram Dagmar Havlové

Reklama