Co jste dělala v poslední době?
Vystupovala jsem na Blue Style Prima Festu, to je největší rodinný festival v České republice, který se koná v zábavním areálu Šikland na Vysočině. Kdo tam nebyl, jakoby snad nežil. Všem ho vřele doporučuji a pokud jste ho nestihli letos, tak jeďte příští rok. Je to dvoudenní akce a letos tam se mnou byla například Marie Rottrová, Xindl X, Slza nebo Ewa Farna. Moc jsem si to užila.

A zbyl vůbec čas na nějakou dovolenou?
Právě, že moc ne, ale v září pojedu na Sicílii za svým přítelem, na to se moc těším.

Kdybyste byla na dovolené, tak bychom to vlastně asi zaregistrovali na vašem Instagramu. Ten se v poslední době dost řeší...
Můj Instagram, kde se objevují moje fotografie v různých stylech a podobně, dělá Vito. Já si tam dávám občas něco soukromého, když je nějaká fotka z představení nebo tak, ale takové ty moje portréty, tak to je jeho práce.


Vidíte, já jsem se chtěla zeptat, jaké používáte filtry, tak to se tedy asi nedozvím…
To vám bohužel neřeknu, asi nějaké italské aplikace.

A co vůbec říkáte na dnešní dobu sociálních sítí?
Myslím si, že tahle forma komunikace a sebeprezentace není zase až tak dobrá. Protože dříve, když neexistoval Instagram a tyto sociální síte, si lidé byli blíž. Všechno bylo takové lidštější. Teď mi přijde, že jsme se dostali do stavu, kdy komunikujeme takovým zvláštním způsobem.

Kde tkví nejvýraznější problém takové komunikace?
Vznikají například zbytečné konflikty, skrze tuto formu nelze moc vyjádřit emoce. Navíc si tak lidé mohou ledacos dovolit. Věci, které by normálně vůbec neřekli. Jsou zlí a využívají toho.

Takže podle vás přes psaný projev lidé projevují svou agresivitu? Jak třeba snášíte takové komentáře?
To víte, že mě to mrzí, je to účel těch komentářů. Člověk není splachovací, neřekne si, nech to plavat. Lidé, kteří jsou zlí, vůbec nevědí jaká jste. Že se člověk ubírá nějakým směrem, ale oni si ho představují tak, jak se jim to hodí a líbí a to samé dělá bulvár. Ten s vámi manipuluje takovým směrem, jakým chce on. Vytváří o vás nějaký obraz.

Ale někteří novináři bulvárních plátků tvrdí, že jim celebrity samy volají a dávají jim podněty…
Ano, ale to nejsou všechny celebrity. To nedělá každý, je spousta lidí, kteří s nimi vůbec nekomunikují. Musíme si uvědomit, že oni potřebují senzační titulky, skandály a podobně, aby se ty časopisy vůbec prodávaly. Když napíšou něco, kde je vše růžové, tak to nikoho nebaví a plátek se nečte.

Poslední dobou se v bulváru hodně propíral váš vztah s manželem, do čehož bych nerada znovu zacházela, ale přeci jen, najde se nějaká věc, kdy média vašemu vztahu pomohla?
Tomu vztahu to z žádné stránky nepomohlo. Všechno bylo negativní. Navíc nám tady neustále viseli přes plot.

Stává se to pořád?
Teď mám asi tři měsíce pokoj, ale bylo to hodně intenzivní.

Koukala jsem na rozhovor v Show Jana Krause, kde jste se hodně otevřela a mluvila jste o svém manželovi, přítelovi a zlehčovala jste situaci. Potom se toho média také hodně chytila…
Honzu znám od 17 let, kdy jsme spolu hráli ve filmu 30 panen a Pythágoras a ještě před tím jsme spolu točili spoustu filmů a známe se tedy dobře a dlouho. Mám ho ráda a myslím si, že je to oboustranné. Je to sice ostrý jazýček, ale ke mně se choval velmi hezky, tak to je důvod, proč jsem se v jeho společnosti uvolnila a pustila nějaké věci ze svého soukromí. Potom se toho sešlo víc a já jsem se nakonec stáhla a přestala jsem se o soukromí vyjadřovat.


Snad se tedy nebudete zdráhat říci nám, jak je možné, že pořád vypadáte tak skvěle?
Vidíte a to jsem přiběhla před chvílí z venku. Sprintovala jsem, abych rozhovor vůbec stihla. Ale děkuji. Myslím, že můžu poděkovat svým rodičům. Bude to skutečně asi genetická záležitost. Moji maminku v 80 letech zajelo auto. Ale celý život vypadala až do smrti výborně, měla skvělou pleť, krásné vlasy, když se podíváte vedle do pokoje, je tam i její obrázek, jak vypadala ve 25 letech a pochopíte, po kom to mám. V těch letech se na dlouhou dobu z hlediska krásy zarazila a věk na ní dlouho nebyl znát.

Zdroj fotografií: Profiemedia


Vy sama už ale v dnešní době používáte nějaké krémy, že?
Já jsem takový experimentátor. Zkouším různé krémy a přírodní věci. Ale ve skutečnosti na to není moc času. Večer se odlíčím a namažu na sebe nějaký krém, a potom jdu do postele, ale je fakt, že někdy, když mám „košilkový den“, tak zkouším různé masky a úplně nejlepší je sádlo!

Asi bez škvarků...
(smích) Ano a nesmí být osolené!

Čtěte také:

Reklama