vibrator-do-textu.jpg
Foto: Shutterstock

Dánská značka Sinful nazvala tuto řadu Ohhcean. Výrobky jsou chráněny tenkou vrstvou silikonu, aby byly voděodolné a příjemné. Sinful spolupracoval se švýcarskou výrobní společností Tide, která se specializuje na přeměnu plastového odpadu na výrobky.

„Hledali jsme možnosti, jak nahlížet nově na materiály šetrné k životnímu prostředí. Až nás napadlo vyřešit najednou dva problémy a použít plasty vylovené z oceánu,“ řekla Mathilde Mackowski, spolumajitelka značky Sinful. „Stav oceánů ničených přebytečnými plasty je nejvíce kritický, co pamatujeme. Nechtěli jsme čekat, než s tímto nápadem přijde někdo jiný, tak jsme vyrazili do boje,“ dodala.

Sama Mathilde Mackowski doufá, že i přesto, že značka Sinful s tímto nápadem přišla jako první, bude výroba erotických pomůcek z recyklovaných materiálů během dalších let stále více na vzestupu. Dosavadní produkty Ohhcean jsou reinterpretací bestsellerů za posledních 15 let. Jsou průsečíkem mezi snahou o hravější sexuální život pro každého a ekologičtějším přístupem k dosažení tohoto cíle.

A který ze tří nabízených vibrátorů vám sama spolumajitelka Sinful nejvíce doporučuje? „Pokud jste v oblasti erotických pomůcek úplným nováčkem, vibrátor naší nejmenší velikosti je opravdu skvělá volba, se kterou můžete začít objevovat svá potěšení. Vzhledem k tomu, že má drobnou velikost, je opravdu snadné jej ovládat a zaměřit se na konkrétní oblasti vaginy. Pomůže vám zjistit, co je pro vás nejlepší a kde se nachází vaše citlivá místa,“ vysvětlila v rozhovoru pro magazín Hypebae.

Zdroje: Profimedia, HypebaeDezeenSinful, Instagram Mathilde Mackowski

Reklama