Také jste se v lásce zklamala a nyní se bojíte otevřít někomu, nebo něčemu novému? Můžete si nechat vyčistit srdeční čakru, která kočíruje především lásku, vztahy a intimitu. Rozhodně to stojí za zamyšlení…

hyp

Při nedávné návštěvě mé kamarádky jsem si klasicky stěžovala na své nezdary v milostném životě, načež mi její přítel - pro mne obdivuhodná osoba, nabídl, že mi může zkusit pomoci. Řekla jsem si proč ne, sice jsem nevěděla, co mě čeká, ale šla jsem do toho. Vysvětlil mi, že mě uvede do hypnózy a pomůže mé srdeční čakře navrátit její sílu.

„Až teprve naše společná láska mi ukázala, co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat, a jaké to je, když je moje láska opětována...“
William Shakespeare

První, co bylo, že mě chytl za ruce, řekl mi, ať mu koukám do očí, a až napočítá do tří, zavřu oči a úplně vypnu. Co se v tu chvíli stalo, těžko popsat, mé tělo mě najednou přestalo úplně poslouchat a já se řítila k zemi, jediné, na co si pamatuji je, že mě zachytil a položil. Pak jsem byla v nějakém zvláštním limbu, soustředila jsem se pouze na to, že absolutně nemrkám, a ani to nejde. Poté jsem slyšela lusknutí prstů a následně se probrala. Chvilku mi bylo nějak tak divně, jako na omdlení, ale prý je to normální stav, kdy s váma zacloumá příval nové energie.

Ptala jsem se kamarádky, co se celou tu dobu dělo, ta mi vyprávěla, že mi různě zvedal ruce a nohy, absolutně nedokážu odhadnout, jak celá akce dlouho trvala, ale prý cca kolem čtyř minut. Prostě zážitek neskutečný, do teď nechápu, jak to mohl udělat. Hned jsem se s ním domluvila na dalším sezení, kdy mi mou narušenou čakru vyčistí úplně.

K čemu slouží srdeční čakra?

Často se jí říká i čtvrtá čakra a dává hlavní ingredience pro naplněný život, notnou dávku empatie, potřebný respekt, rovnováhu mezi aktivitou a pasivitou, schopnost dávat a přijímat lásku. Zablokovaná čtvrtá čakra má za následek ignorováním vlastních potřeb a tužeb, problémy se srdcem, stažením se do samoty. Prostě, váš život se zajede do stereotypu a promění v jednu velkou nudu.

Čtěte také:

Reklama