Na projížďku po Bezručově cyklostezce zve čtenářka Malinke-kote. Na kole můžete cestou vidět dva mlýny, ve kterých jsou pro osvěžení dokonce zbudované restaurace.

Ku sportování zve čtenářka Malinke-kote - tedy dá-li zítra počasí...


Přeji všem pěkný den i když je venku zataženo a prší,

na dnešní téma jsem se opravdu těšila a jsem zvědavá jaké krásné tipy budou zveřejněné. Bohužel si je ale přečtu až večer, protože se chystám do školy. U nás celý víkend pršelo a tak jsme nikam nemohli zajít. Přesto jsem se rozhodla, že nějaký typ vložím. Kdo má rád sport - jízdu na kole, na bruslích či pouze procházku přírodou tak je toto místo právě pro vás ideální. U nás v Chomutově je Bezručovo údolí, kde je krásná a pohodlná cyklostezka nejen pro jízdu na kole či bruslí ale také pro krásnou procházku. Mi tam rádi s přítelem chodíme bruslit. Žádné velké kopce jenom převážně rovina. Cyklostezka má 3,5 km na první mlýn a zpátky. Na kole se také dá jet až na druhý mlýn. Třetí mlýn už bohužel není, kdysi shořel. Na druhý mlýn ale už se jede po silnici, auta tam moc nejezdí, takže není problém. Ještě jsem zapomněla podotknout že na prvním a druhém mlýně je restaurace kde si člověk může odpočinout a dát si třeba na osvěžení nějakou tu limonádu nebo zmrzlinový pohár.

mlýn

Dále kde je také pěkně je zámek Hluboká nad Vltavou a nebo také Český Krumlov. V loni v létě jsme tam s přítelem byli, protože má v Českých Budějovicích tetu a tak jsme také zavítali i do těchto zámcích. Převážně se mi tedy více líbil Český Krumlov, ale je tam zase krásná příroda, kde si člověk opravdu odpočine. Jen bylo škoda, že zrovna v té době co jsme tam byli tak nefungovala fontánka. To si myslím, že je na tom také hodně pěkné. Jako malá jsem jí zažila, kdy fungovala.
Dalším pěkným místem jsou také Františkovy Lázně, kde jsme také vloni v létě byli. Je tam spoustu věcí na co se dá koukat, krásná příroda. Vždy si většinou vyhledávám místa, kde je opravdu ta příroda pěkná.

Přikládám vám pár fotografií jak našeho Bezručovo údolí, tak Hluboké i Českého Krumlova a přeji všem pěkný den ať už na výletě nebo v práci či ve škole. Na první fotografii je vidět restaurace 1. Mlýna, na druhé jsem já a kolem mě krásná příroda. Na další je Český Krumlov a na poslední Hluboká nad Vltavou.

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou kontrolou.

Téma dne 7. května 2012: Kam na výlet

Máte tip, kde strávit zítřejší volný den? Pošlete mi ho jako příspěvek k tématu a poraďte tak ostatním čtenářkám! Za svůj tip, který by měl obsahovat pokud možno všechny důležité informace (například cenu návštěvy objektu atp.) můžete získat pěkný dárek. Jako tip můžete také posílat jednu aktuální fotografii z místa, kam jste vyrazila o tomto či minulém víkendu vy. Tato fotografie však musí být doplněna popisem, dlouhým alespoň jako tento odstavec textu. A jaký že dárek tentokrát můžete získat? Pro dvě přispěvatelky, které pošlou nejzajímavější a nejneotřelejší tip, tu mám dva výletní balíčky obsahující spray Bergasol Bronzage Passion SPF 10 a pro rychlou energii Deli pistáciovou.

Posílejte tedy...

  • Zajímavý tip na výlet
  • Fotku z místa, které jste nedávno navštívila (s popisem)

Tipy zasílejte na e-mailovou adresu redakce do 7. 5. 2012, 15.00 hodin. V předmětu e-mailu nezapomeňte uvést heslo.

deliberg

Reklama