Léto je výzvou pro různé sporty. Pokud jezdíte na kole, pak určitě milujete letní pohodu, kterou si užíváte při jízdě na kole.  Pro lepší pocit z jízdy nám pomohou funkční materiály oblečení, které je pro cyklistiku vhodné. Pokud vás díky delšímu sezení bolí zadek a třísla, pořiďte si kalhoty, které těmto nepříjemným pocitům zabrání nebo alespoň pomůžou tak, že namožené partie nebudou tolik namožené. Takové dobré kalhoty s výstelkou v rozkroku jsou pro jízdu na kole a sezení úplně skvělé!

Máme pro vás zajímavé tipy od značky Craft

CRAFT PB cyklistické kalhoty

CraftCyklistické kalhoty (krátké do pasu, ¾ pod kolena do pasu, hot krátké do pasu) jsou vytvořeny z nového materiálu Lycra Sport Energy, mezi jehož přednosti patří: vysoká a pevná komprese podporující optimální funkci svalů, vynikající elasticita při zachování původního tvaru, dlouhodobá tvarová stálost. Kalhoty jsou ideální pro intenzivní vyjížďky. Speciální pletenina zajišťují vynikající odvod vlhkosti a ventilaci. Nohavice jsou zakončeny do měkkých širokých gum se sublimačním potiskem a silikonovým potiskem uvnitř nohavice. Odlehčený Mesh Superlight v pase podporuje odvod vlhkosti a ventilaci. Šle jsou ergonomicky tvarované a prodyšné. Reflexní logo.  

Materiál: Lycra Sport Energy – 78% Polyamid, 22% Elastan (200 g/m2); Mesh Superlight – 95% Polyester, 5% Elastan (83 g/m2)

Barvy: černá s růžovou, černá, černá s bílou

Craft

Velikosti: S–XL

CRAFT Trail Bike cyklistické šortky

CraftVolné cyklistické šortky ve dvou variantách: s nebo bez odnímatelných boxerek s cyklistickou vložkou. Materiál šortek je elastický, odolný a s dobrou prodyšností. Doplněné elastické klíny v oblasti třísel a vzadu v pase zajišťují dokonalou flexibilitu a pohodlí. Pás je možný regulovat za pomocí Velcro pásku. Jedna zadní kapsa a jedna na stehně na zip. Zapínání v pase na zip a druky. Varianta šortek s odnímatelnými boxerkami je doplněna cyklistickou vložkou CRAFT Hybrid.

Materiál: 93% Polyamid, 7% Elastan (150 g/m2); 80% Polyamid, 20% Elastan (190 g/m2), 91% Polyester, 9% Elastan (130 g/m2)

Barvy:  šedá s růžovou, černá

Velikosti: S–XL

Craft

Reklama