I hezké prostředí a správní instruktoři mohou v leckterých z nás podpořit snahu a intenzitu zdravého pohybu a tolik blahodárného cvičení.

 

Žena-in.cz radí, vyberte si skutečně kvalitní fitcentrum!
Vaše snaha a vůle k fyzické námaze nebude poté tolik bolestná a jistě se doberete té pravé a povzbuzující radosti z cvičení.

 

Navštivte Factory Pro

 

 

Osazenstvo redakce bylo nejednou služby Faktory Pro osobně vyzkoušet.

Oproti jiným podobným centrům najdete například na Černém Mostě veškerý možný servis pohromadě. Výběr z druhů cvičení je obrovský a prostředí fitcentra je na nejvyšší úrovni…

 

Co Faktory Pro nabízí

 

Aerobic, Nike dance, Spinning, bojové sporty, cvičení pro těhotné, Jogu, dětské a taneční kurzy, posilovny, relaxace, bazény, Squash, rozličné druhy tance a mnoho dalšího…

 

 

 

Více informací o Faktory Pro, včetně rozvrhů, najdete na webových stránkách – www.factorypro.cz

 

 

Factory Pro Váš životní styl

Otevřením svého prvního centra v roce 1999 vnesl tým Factory Pro změnu do pojetí fitness v ČR. Více než 50 tisíc spokojených zákazníků poznalo, že v centrech Factory Pro na Smíchově a Černém Mostě se nejen cvičí a relaxuje, ale také se navazují nová přátelství a tráví příjemné chvíle. Naše příznivce potěšíme zprávou o dalším přírůstku v obchodním centru IGY v Českých Budějovicích.

Rádi u nás uvítáme každého s chutí do aktivního života. Nezáleží na tom, jak vypadáte, jestli jste mladí nebo staří, sportovci nebo sportovat začínáte. Přijďte a vyzkoušejte si naše služby. Důležité je, že vyznáváte aktivní přístup k životu a Vaše zdraví Vám není lhostejné. Komplexní nabídka Factory Pro zahrnuje širokou škálu možností vysoké kvality určenou pro Vaši kondici i zdraví. Připojte se k nám. Fitness a wellness se stane součástí Vašeho každodenního života!

 

Reklama