Už dlouho uvažujete vyrazit s kamarádkou na nějaký super víkend či delší pobyt, kde se i trochu protáhnete? A nemáte kam „udat“ své potomstvo? Vemte je s sebou, máme pro vás super tip, jak si užít a zároveň udělat něco pro sebe. Cvičitelka Jana Hálová vám nabízí možnost, jak si zacvičit, zrekreovat se a ještě ke všemu se opálit na Slapech.

Jana Hálová je profi cvičitelka s praxí od roku 1994. Kromě vedení lekcí také organizuje pobytové relaxační akce se cvičením u nás i v zahraničí. Specializací Jany je P-class, Body Styling, Slide a osobní trenérství.

janaSLAPY, Ždáň, týden

3.8.-8.8.2014

Cena: 5.400,- Kč - dospělý, dítě 3-12 let 2 700,- Kč, dítě do 3 let zdarma (na pokoji s dvěma platícími)

Místo

Ždáň - Slapská přehrada
http://www.modralodenice.cz

Ubytování

HOTEL PETRA, který se nachází v romantické oblasti Slapské přehrady na poloostrově Ždáň

Doprava

Vlastní po trase: Praha - Davle - Štěchovice - Slapy – dále směrem na Buš - těsně před Buší doleva - pak doprava u cedule „Hotel Petra - ŽDÁŇ“ a z kopce dolu na Ždáň.

Cena zahrnuje

Ubytování s polopenzí, 2x denně cvičení (body form, problémové zóny, pilátes, balantes, body walking, aqua ae), iontové nápoje, hlídání dětí během cvičení, welcome drink. Součástí programu je vyjížďka plachetnicí.

aer

Program

Různé formy cvičení. Možnost sportovního vyžití: tenis, výřivka a sauna, minigolf, stolní tenis, petangue, badbinton a wifi zdarma. Golfové hřiště Slapy vzdálené 1 km (www.golfslapy.cz). V blízkosti areálu jsou k dispozici volejbalové kurty, půjčovna šlapadel, loděk a surfů. Dále přijede kosmetička a masérka.

Informace a přihlášky

Jana Hálová
tel.: 602 201 005
adresa : Zápotoční 1009/2
Praha 10, 102 00
e-mail: info@janahalova.cz
Bankovní spojení:
GE MONEY BANK, č.ú.: 155 517 733/0600

Záloha 2 500,- Kč, doplatek na místě. Nezapomeňte podložky na cvičení a balónky.

Storno poplatky

do 30 dní před akcí...- 0% z celkové ceny
méně než 30 dní před akcí...- 100% z celkové ceny nebo zajistit náhradníka.

Reklama