Nemáte v sobotu co dělat a jste v Praze? Zajděte do Paláce Flóra...


V sobotu budou létat talíře: boubelky vs. cvičitelky v Paláci Flóra

Praha, 10. srpna 2006. Jen málo z nás mělo příležitost vidět na vlastní oči natáčení oblíbeného televizního pořadu. Další díl soutěžního týdeníku Vylomeniny se bude natáčet v sobotu 12. 8. odpoledne v prostorách pražského Paláce Flóra. A jaké dvě kontrastní skupiny budou spolu soutěžit tentokrát? Vnadné boubelaté ženy se postaví čelem cvičitelkám aerobiku a jiných fitness disciplín.

Reality soutěž Vylomeniny, kterou od poloviny července vysílá TV Prima v prime time každou středu, má jednu velkou přednost: nenatáčí se v televizním studiu, ale v prostorách, které jsou běžně přístupné široké veřejnosti.

Tuto sobotu budou dvě skupiny soutěžících žen a dívek bojovat o balík peněz před očima návštěvníků Paláce Flóra na pražských Vinohradech. Během odpoledne přijde na řadu i neobvyklá disciplína, jejíž náplň musí zůstat tajemstvím, aby se na ni soutěžící nemohli připravit. Zajímavá podívaná je tedy každopádně zaručena!

Pravidla soutěže, kterou moderuje oblíbený Libor Bouček, jsou jednoduchá: dva tříčlenné týmy spolu soutěží v pěti disciplínách. První je zahřívací, druhá a čtvrtá maximálně akční, ve třetí se projeví znalosti soutěžících a v závěrečné páté, která většinou pěkně zamíchá průběžným pořadím, se projeví um soutěžících – o vítězi rozhoduje počet rozbitých talířů!

Reklama