Cvičíte pravidelně? Dělá vám to radost? Letní dovolené k moři jste spojila s aerobikem a nemůžete si to vynachválit? A co takhle ukázat, co ve vás je? Máte doma dítě, které se zamilovalo do aerobiku? Ať to zkusí také!

Zúčastněte se soutěže Miss aerobik ČR. Letos se pořádá již jedenáctý ročník. Staňte se nástupkyní loňské vítězky Nikoly Vykydalové. 

Soutěží se v těchto kategoriích podle ročníku narození: Miss (1971-1988), MiniMiss (1996-1999), Kadet (1993-1995), Junior (1. 6. 1988 -1992)  a Missis (1970 a dříve).

V těchto dnech začíná aerobic tour. V jednotlivých městech České republiky se vždy vybere pět nejúspěšnějších dívek, které postoupí do semifinále Miss aerobic ČR. To se bude konat 3. června v Praze. U nejmladších kategorií se deset nejlepších kvalifikuje do základního kola 6. května

Čtveřice lektorů David Huf, Nikola Vykydalová (Miss aerobik 2005), Alena Slováková (I. vicemiss) a Kateřina Mrugalová (II. vicemiss) v jednotlivých městech zájemkyně prověří.

Termíny aerobic tour v jednotlivých městech

Sobota 25. února           Karlovy Vary

Neděle 26. února           Ústí nad Labem

Sobota 4. března           Kopřivnice

Neděle 5. března           Brno

Sobota 18. března         Plzeň

Neděle 19. března         Chotěboř

Sobota 25. března         Opava

Neděle 26. března         Hradec Králové

Sobota 8. dubna            Šumperk

Neděle 9. dubna            Kladno

Sobota 22. dubna          Liberec

Neděle 23. dubna          Náchod


Náplní čtyřhodinového bloku budou dvě disciplíny. Nejprve cvičení aerobiku, po něm vybere porota soutěžící pro konverzaci s moderátorem na vylosované téma. Akci v každém z měst zpestří doprovodný program, nabídky sportovního oblečení, kosmetiky, ochutnávky nápojů, soutěže pro diváky.

V soutěži Miss aerobic ČR nejde jen o krásu, ale především o vztah ke sportu. Pokud ráda cvičíte, proč byste se nemohla stát Miss aerobic ČR právě vy?!

Přihlásit se můžete přímo na aerobic tour nebo na e-mailovou adresu či telefonní číslo v rámci jednotlivých městech. Informace najdete ZDE.  

 

Reklama