To, že každá žena chce vypadat a cítit se dobře, je známá věc. To, že spoustě z nás se to stále jaksi nedaří, je také známá věc. Co kdybychom ale chytly šanci za pačesy a učinily první krok k nápravě?

Právě teď má 50 čtenářek Ženy – in možnost vyhrát sobotní cvičení studia Tanes s Poděbradkou! Třeba to bude tím prvotním impulsem k zahájení našeho boje s leností, pohodlností, či jinými zaručeně oprávněnými překážkami.

Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a pokud budete vylosována, můžete se těšit na aktivní sportovní sobotu 24. ledna v TANES studiu v Panské ulici 3 v Praze 1, během které uděláte něco přínosného pro vaše tělo.

A jaká cvičení na vás čekají?

Nejdříve se protáhnete při Power józe. Je to dynamické cvičení založené na pravidelném opakování základních jógových pozic. Vyrovnává svalovou nerovnováhu, tvaruje problémové partie, odstraňuje svalové napětí, podporuje funkci vnitřních orgánů, odbourává fyzické a psychické bloky a zároveň uvolňuje a relaxuje.
Pak se pořádně zapotíte při Aerobic low a P – class. Důkladně si procvičíte hýžďové, stehenní a břišní svaly a odreagujete se od všech starostí.
Následovat bude dvacetiminutový oddech v podobě povídání o reflexní terapii s Josefem Vrbou.
Poté se s nově nabitými silami můžete opět vrhnout do víru cvičení. Čekat na vás budou Fitbally čili velké pružné gymnastické míče. Díky různým balančním cvikům si zlepšíte pohyblivost páteře a posílíte zádovou svalovou vrstvu. Toto cvičení je rovněž velmi účinné při odstraňování bolestí zad i hlavy.
Celou tuto cvičicí sérii zakončí Kickbox aerobic.

Takže, milé Ženy – in, neváhejte a zasoutěžte si s námi. Prohrát nemůžete nic, ale máte šanci mnoho získat. Přinejmenším příjemné odreagování, netradičně prožitý víkendový den a hlavně dobrý pocit. A to za to stojí.  

Soutěžní otázku naleznete  ZDE .           
Reklama